Italija – Serbija ir Juodkalnija 79:69 (19:17, 20:18, 19:22, 21:12).

Po apylygiai sužaistos pirmosios susitikimo pusės po pertraukos Italijos krepšininkams pavyko atitrūkti ir įgyti 14 taškų pranašumą (57:43). Vis dėlto serbai nepasidavė ir laimėję atkarpą 14:1 sumažino italų persvarą iki minimumo (58:57).

Norėdami pasivyti priešininkus serbai išeikvojo per daug jėgų, kurių paskutiniosioms dešimt minučių nebeužteko. Paskutinį kėlinuką laimėję 9 taškų skirtumu Italijos krepšininkai šventė pirmąją pergalę turnyre.

Italija: Roberto Chiacigas - 19 taškų, Stefano Mancinelli - 18, Gianluca Basile - 10, Gianmarco Pozzecco - 9, Denisas Marconato - 6, Dante Calabria - 5, Massimo Bulleri - 5, Alexas Righetti - 4, Giacomo Galanda - 3, Matteo Soragna - 2, (Angelo Gigli).

Serbija ir Juodkalnija: Željko Rebrača - 20, Marko Jaričius - 10, Dejanas Bodiroga - 8, Nenadas Krstičius - 8, Darko Miličičius - 7, Igoris Rakočevičius - 7, Vladimiras Radmanovičius - 6, Milanas Gurovičius - 3, (Aleksandras Pavlovičius, Vule Avdalovičius, Vlado Ščepanovičius, Bojanas Popovičius).

Turkija – Rusija 74:83 (25:23, 14:20, 16:16, 19:24).

Pirmąjį susitikimo kėlinuką geriau žaidė aktyviai gerbėjų palaikomi Turkijos krepšininkai. Nors ketvirčio pradžioje rusams buvo pavykę persverti rezultatą (21:17), paskutiniąsias minutes tiksliau sužaidę šeimininkai susigrąžino turėtą persvarą (25:23).

Antrojo kėlinuko pradžioje turkai padidino pranašumą iki 5 (30:25), tačiau 7 taškus be atsako įmetę Rusijos krepšininkai persvėrė rezultatą (32:30). Nuo to laiko rusams pavyko išlaikyti nežymią persvarą, kurią jie padidino tik baigiantis susitikimui.

Turkija: Mirsadas Turkcanas - 18 tšk. (12 atkovotų kamuolių), Mehmetas Okuras - 13, Hidayetas Turkoglu - 10, Kaya Pekeris - 9 (7 atk. kam.), Enderas Arslanas - 7, Keremas Tunceri - 7, Ermalas Kurtoglu - 6, Serkanas Erdoganas - 2, Ibrahimas Kutluay - 2, (Cenkas Akyolis, Fatihas Solakas, Keremas Gonlumas).

Rusija: Andrejus Kirilenka - 27, Johnas Robertas Holdenas - 22, Sergejus Monia - 10, Aleksejus Savrasenka - 8, Fiodoras Licholitovas - 6, Piotras Samoilenka - 4, Viktoras Chriapa - 4 (7 atk. kam.), Zacharas Pašutinas - 2, (Antonas Ponkrašovas, Nikita Morgunovas, Vladimiras Djačiokas).

Trečiąją turnyro dieną jėgas išmėgins Serbija ir Juodkalnija bei Slovėnija ir Rusija bei Prancūzija.