T. Sabonis ne tik laikinai buvo perėmęs vyriausiojo trenerio vaidmenį iš J. Zdovco, bet ir „įgarsino“ treniruotės užkulisius su prie jo pritaisytu mikrofonu.

„Esame tokioje situacijoje. Visi apie tai žinome. Lauksime trenerio testo rezultatų. Gerai atlikime savo darbą. Rodykime gerą energiją, veteranai, padėkite jauniems. Jaunuoliai, būkite pasirengę klausyti, ko norime iš jūsų. Gerai išpildykite derinius. Tegu ši treniruotė būna gera ir žiūrėsime, kas gausis“, – susirinkusiems į krūvą žalgiriečiams prieš treniruotę kalbėjo T. Sabonis.

Per neeilinę treniruotę T.Sabonis su žalgiriečiais ruošė žaidimo planą būsimai dvikovai su Atėnų „Panathinaikos“. Dar iki naujienų apie rungtynių perkėlimą, vienas po kito liejosi kitos žinios. Treniruotės eigoje buvo gauta žinia, kad Regimanto Minioto COVID-19 testo rezultatas gali būti įtartinas.

„Redži, eik eik, eik į rūbinę, – rodydamas ranka R.Miniotui palikti aikštelę šaukė T.Sabonis. Galiausiai paaiškėjo, kad R.Minioto dviejų testų rezultatai buvo neigiami.

Treniruotę T.Sabonis pradėjo su sportuoti pabandžiusiais Mantu Kalniečiu ir Janiu Strelnieku, tačiau po kelių pratimų abu gynėjai turėjo palikti aikštelę taip dar susiaurindami žaidėjų pasirinkimą laikinajam treneriui.

Jau po treniruotės komandos vadovas Mindaugas Kvedaras visiems pranešė apie tai, kad rungtynės su „Panathinaikos“ perkeliamos dėl sudėtingų oro sąlygų Graikijoje.

Visas įdomiausias neeilinės treniruotės akimirkas gali jau dabar pamatyti „Žalgiris Insider“ MVP plano prenumeratoriai.

Jau greitai „Žalgirio“ mokamo turinio platformoje pasirodys ir speciali dokumentikos tipo serija, papasakosianti apie T. Sabonio kelią ir darbus „Žalgiryje“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Krepsinis.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės