Tadas Sedekerskis žaidė 31-ą minutę, pelnė 15 taškų (5/7 dvit., 5/6 baud.) , atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, padarė 2 klaidas ir surinko net 25 naudingumo balus.

Jis liko arti asmeninio rekordo – 27 naudingumo balų, tiek puolėjas surinko lapkričio 9-osios vakare akistatoje su Pirėjo „Olympiakos“.

Analogiškai „Maccabi“ gretose išsiskyrė buvęs žalgirietis Joshas Nebo – 17 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 25 naudingumo balai.

„Baskonia“ patyrė trečią nesėkmę paeiliui – Ispanijoje savaitgalį nusileido „Barcelona“ ekipai, prieš savaitę namuose – „Virtus“ ekipai.

„Maccabi“: Joshas Nebo 17 (11 atkov. k., 25 n. b.), Romanas Sorkinas 14, Bonzien Colsonas 12, Wade'as Baldwinas 10.

„Baskonia“: Markus Howardas 19, Vanja Marinkovičius 16, Tadas Sedekerskis 15, Codi Miller-Mcintyre'as 10, Chima Moneke 8 taškai.

Mačas vyko Belgrade.

Bolonijoje „Virtus“ (11/4) po permainingos kovos 69:67 (17:19, 11:21, 19:15, 22:12) palaužė Pirėjo „Olympiakos“ (7/8) pajėgas.

Svečių gretose Ignas Brazdeikis žaidė 15 min., pelnė 5 taškus (1/3 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą suklydo bei surinko 3 naudingumo balus.

Šeimininkai pirmoje mačo pusėje neprilygo svečiams ir atsiliko 28:40.

Po pertraukos Luca Banchi auklėtiniai perėmė rungtynių kontrolę, lemiamame kėlinyje pavijo svečius ir pirmą kartą išsiveržė į priekį.

Pergalę lėmė 36-erių Danielis Hackettas, pataikęs pergalingą dvitaškį likus 33 sek., o gynyboje išprovokavęs Thomaso Walkupo klaidą.

OLY paskutinėmis sekundėmis galėjo išplėšti pergalę, tačiau greitoje atakoje iš toli atakuoti pasirinkęs Giannoulis Larentzakis prametė iš toli.

„Virtus“: Isaiah Cordinier 13, Marco Belinelli 12, Ognjenas Dobričius 10, Danielis Hackettas 8 (4 atkov. k., 6 rez.p., 13 n.b.), Devontae Cacok 7 taškai.

OLY: Giannoulis Larentzakis 13, Moustapha Fallas 12, Nikola Milutinovas 10 taškų.

Kitos turo rungtynės:

„Valenciaׅ“ (8/7) – Belgrado „Partizan“ (9/6) 67:72 (14:19, 20:14, 10:20, 23:19)

„Valencia“: Chrisas Jonesas 14, Kassius Robertsonas 12, Josepas Puerto 9, Brandonas Daviesas 8.

„Partizan“: Zachas Leday (15 naud.b.) ir Jamesas Nunnally po 14, Kevinas Punteris 13, Perrie Dozier 9 taškai.