Dalaso „Mavericks“ (45-29) išvykoje 125:107 (36:24, 30:21, 25:28, 34:34) nugalėjo „Rockets“ (38-36), kuri buvo laimėjusi 11 mačų iš eilės. Savo ruožtu „Mavs“ pratęsė savo seriją iki 7 pergalių iš eilės.

Po šios Dalaso komanda susilygino su Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ir dabar dalinasi 5-6 vietas Vakarų konferencijoje. Iki reguliaraus sezono pabaigos abiems ekipoms liko sužaisti po 8 rungtynes.

L. Dončičius nugalėtojams pelnė net 47 taškus (9/14 dvit., 9/16 trit., 2/5 baud.), atkovojo 12 kamuolių ir išdalino 7 rezultatyvius perdavimus.

Vien per pirmą kėlinį slovėnas surinko 22 taškus ir įpusėjus susitikimui svečiai pirmavo 66:45. „Rockets“ atsitiesti nesugebėjo, o vienu metu komandas skyrė net 29 taškai.

„Rockets“: J. Smithas 28, A. Holiday 16, C. Whitmore’as 13, J. Greenas 12.

„Mavericks“: L. Dončičius 47, K. Irvingas 24, D. Exumas 13, P.J. Washingtonas 12.

Kitame susitikime Oklahomos „Thunder“ (52-22) išvykoje 113:112 (17:22, 33:24, 25:39, 38:27) palaužė Niujorko „Knicks“ (44-30).

Ši pergalė „Thunder“ komandai užtikrino vietą atkrintamosiose varžybose pirmą kartą nuo 2020 m. ir leido vėl sugrįžti į pirmą vietą Vakarų konferencijoje.

„Thunder“ triumfą Niujorke nulėmė Shai Gilgeouso-Alexanderio metimas, likus žaisti 2,8 sek. Prieš tai rezultatą „Knicks“ naudai persvėręs Jalenas Brunsonas dar turėjo šansą išplėšti pergalę, bet lemiamas dvitaškis skriejo pro šalį.

„Knicks“: J. Brunsonas 30, M. McBride’as 19, I. Hartensteinas 17 (12 atk. kam.), D. DiVincenzo 15, J. Hartas 13 (15 atk. kam.).

„Thunder“: J. Williamsas 33, Sh. Gilgeousas-Alexanderis 19, J. Giddey 16 (13 atk. kam., 12 rez. perd.).