Nuostabų pasirodymą surengęs Tomas Delininkaitis sužaidė geriausią sezono mačą. Veterano sąskaitoje per 38 minutes buvo 37 taškai (4/6 dvit., 7/14 trit., 8/10 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 40 naudingumo balų.

Likus 3 minutėms iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos Delininkaitis pelnė dvitaškį, bet tolimą šūvį smeigė Marius Runkauskas, išvesdamas šeimininkus į priekį 68:66. Itin svarbų tritaškį prasidėjus paskutinei minutei pataikė Lukas Žukauskas, gražinęs jurbarkiečiams persvarą (69:66).

Likus 39 sekundėms Robertas Subotkevičius pataikė dvitaškį, bet iniciatyvos ėmęsis Ignas Juškevičius pelnė taškus su pražanga, atstatęs Jurbarko klubui pranašumą (72:70).

Likus 10 sekundžių Runkauskas provokavo pražangą ir sumetė baudas, o paskutinioji ataka priklausė jurbarkiečiams, kurie žaidė netiksliai ir ekipos kėlėsi į pratęsimą.

Galiausiai papildomas laikas visiškai priklausė Jurbarko klubui. Delininkaitis sumetė baudas, Juškevičius ir Karolis Kokoška pataikė po dvitaškį, o geresnių atsakymų nepateikė palangiškiai sulaukė ir kertinio Delininkaičio šūvio iš toli (81:75).

Nuo to momento rungtynių kontrolė buvo svečių rankose, kurie prasidėjus paskutinei minutei išsiveržė į priekį 87:78.

Palangos komandai Julius Kazakauskas per 40 minučių pelnė 16 taškų (2/5 dvit., 2/5 trit., 6/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Didžiajame finale lygos debiutantai susitiks su Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ ir „Kretingos“ poros nugalėtoju, kuris paaiškės rytoj. Finalo pradžia numatyta balandžio 17 d.

„Olimpas“: Marius Runkauskas 22 (5/9 trit., 5/8 baud., 6 atk. kam., 4 kld.), Šarūnas Valunta (5/7 dvit., 1/6 trit., 11 rez. perd.) ir Julius Kazakauskas (2/5 trit., 6/9 baud., 9 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam.) po 16, Robert Subotkevič 12 (6/11 dvit.), Karolis Guščikas 10 (5/10 dvit., 6 atk. kam., 2 blok.).

„Jurbarkas-Karys“: Tomas Delininkaitis 37 (4/6 dvit., 7/14 trit., 8/10 baud., 6 atk. kam., 6 rez. perd., 40 naud.), Lukas Žukauskas 14 (2/4 trit.), Mindaugas Lukauskis 11 (3/8 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Ignas Juškevičius 9 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd., 4 kld.), Karolis Kokoška 8 (2/3 trit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.).