Karališkasis klubas Madride 100:74 (26:27, 27:10, 15:14, 32:23) sutriuškino Bolonijos „Virtus“ (5-2). Italijos ekipai tai buvo pirmoji nesėkmė po penkių pergalių iš eilės.

Po pirmojo kėlinio „Real“ turėjo vieno taško deficitą, bet antrąjį laimėjo 27:10 ir intrigos varžovams atkurti nebeleido.

Didžiausias skirtumas tarp komandų pasiekė 26 taškus. Skaičiuojant ir Ispanijos čempionatą, „Real“ sąskaitoje šį sezoną – 14 pergalių iš tiek pat galimų.

Įspūdingą pasirodymą surengė Facundo Campazzo, pelnęs 18 taškų (3/3 dvit., 1/5 trit., 9/9 baud.), atlikęs 11 rezultatyvių perdavimų, išprovokavęs 9 pražangas, atkovojęs 6, perėmęs 3 kamuolius ir surinkęs 39 naudingumo balus.

„Real“: F. Campazzo 18 (11 rez. perd.), W. Tavaresas 17, G. Yabusele 16, G. Deckas 11, F. Causeuras ir Dž. Musa po 10.

„Virtus“: M. Belinelli 15, T. Šengelija 12, B. Dunstonas ir D. Hackettas po 9.

Željko Obradovičiaus treniruojama „Partizan“ namie dramatiškai 85:84 (23:27, 24:29, 16:13, 22:15) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ (5-2), kartu nutraukdami pastarųjų keturių iš eilės pergalių seriją.

„Fenerbahče“ pirmame kėlinyje spurtavo 13:0 ir įgijo dviženklį pranašumą 25:12, o nuo šio momento „Partizan“ varžovus vijosi iki pat 36-osios mačo minutės, kai po Franko Kaminsky dvitaškio vėl atsidūrė priekyje (79:78).

Scottie Wilbekinas į tai atsakė keturiais taškais iš eilės, bet prasidėjus paskutinei minutei F. Kaminsky švelnino atsilikimą iki minimalaus. Kitoje atakoje Yamas Madaras suklydo, o Alenas Smaigaličius vėl į priekį išvedė šeimininkus.

Y. Madaras prametė, o Danilo Andjusičius likus 11 sekundžių neklydo mesdamas baudas – 85:82. „Fenerbahče“ buvo netoli išsigelbėjimo – S. Wilbekinas sumetė baudas, Perry Dozieras klydo, bet Tylerio Dorsey tritaškis tikslo nepasiekė ir „Partizan“ triumfavo.

„Partizan“: F. Kaminsky 15, J. Nunnally ir A. Smaigaličius po 13, D. Andjusičius 9, T. Vukčevičius 8.

„Fenerbahče“: N. Hayesas-Davisas 23, T. Dorsey 18, J. Motley 11, T. Biberovičius 10, S. Wilbekinas 9.