Baskai išvykoje varžovus patiesė 98:84 (20:21, 24:31, 23:18, 31:14).

Po Duško Ivanovičiaus sugrįžimo „Baskonia“ laimėjo penktą kartą per šešis mačus, o puikiai sezoną pradėjusi „Valencia“ patyrė jau penktą pralaimėjimą iš eilės.

T. Sedekerskis per 37 minutes pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„Valencia“ buvo priekyje pirmąsias 29 mačo minutes, o didžiausias jų pranašumas siekė 12 taškų (42:30).

„Baskonia“ trečiame kėlinyje pradėjo kvėpuoti varžovams į nugarą, o galutinį smūgį sudavė ketvirtojo pradžioje, kai spurtavo 13:2 ir jau patys turėjo dviženklį pranašumą 83:73.

Mačo pabaigoje skirtumas išaugo dar labiau, o žiūrovai nušvilpė „Valencia“ ekipą.

„Valencia“: S. Ojeleye 16, B. Daviesas ir Ch. Jonesas po 13, J. Harperis 12.

„Baskonia“: M. Howardas 24 (6/14 trit.), Ch. Moneke 19 (7 atk. kam., 27 naud. bal.), V. Marinkovičius 14, C. Milleris-Mcintyre’as 11 (10 rez. perd.).