„Maccabi“ varžovus įveikė 96:81 (27:16, 28:27, 19:15, 22:23).

Antro kėlinio viduryje „Maccabi“ užtikrintai pirmavo 45:28, bet „Partizan“ per minutę pelnė aštuonis taškus be atsako ir atsilikimą sumažino iki vienženklio.

Vis tik dar arčiau šeimininkai Željko Obradovičiaus auklėtiniams priartėti neleido. Ketvirto kėlinio pradžioje „Maccabi“ laimėjo atkarpą 10:0 ir ėmė triuškinti varžovus 84:60.

„Partizan“ susitikime pirmavo vos kartą, pirmąją šio minutę.

Tel Avivo komanda šiame susitikime išdalino net 31 rezultatyvų perdavimą. „Maccabi“ vertėsi be vieno iš savo lyderių Wade’o Baldwino.

Juos į pergalę vedė kitas gynėjas – Lorenzo Brownas pelnė 22 taškus (5/7 dvit., 4/5 trit.) ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Partizan“ komandos negelbėjo įspūdingas Aleksa Avramovičius, surinkęs 24 taškus (8/9 dvit., 1/3 trit., 5/6 baud.).

„Maccabi“: L. Brownas 22, J. Nebo ir R. Sorkinas po 14, B. Colsonas 12, J. Rivero 11.

„Partizan“: A. Avramovičius 24, P. Dozieras ir K. Punteris po 11, A. Smailagičius ir J. Nunnally po 10.