Serijoje iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 1:1.

Pirmieji du kėliniai vyko permainingai - tai viena, tai kita komanda įsiverždavo į priekį, tačiau skirtumas nė karto nebuvo didesnis nei 5 taškai. Būtent penkių taškų pranašumą po dviejų kėlinių turėjo aikštės šeimininkai (50:45).

Trečiame kėlinyje toliau vyko permaininga kova, o likus žaisti tris minutes iki kėlinio pabaigos priekyje jau buvo svečiai (62:61). Tačiau tuomet „Heat“ krepšininkai surengė įspūdingą spurtą 33:5 ir susikrovė net 27 taškų persvarą (94:67). Likus žaisti 5 minutes iki rungtynių pabaigos antrojo susitikimo nugalėtojas jau buvo aiškus, todėl abiejų komandų treneriai leido pailsėti lyderiams, o rungtynės baigėsi įspūdinga Majamio komandos pergale - 103:85.

Majamio „Heat“ 103:85 (22:22; 28:23; 25:20; 28:19) San Antonijaus „Spurs“

„Heat“: Mario Chalmersas - 19, LeBronas Jamesas (7/17 metimai iš žaidimo, 8 atk. kam., 7 rez. perd., 3 per. kam. ir 3 blk.) - 17, Ray'us Allenas - 13, Chrisas Boshas (10 atk. kam. ir 4 rez. perd.) - 12, Dwyane'as Wade'as (6 rez. perd.) - 10, Chrisas Andersenas (3/3 dvitaškiai, 3/4 baudos metimai) - 9.

„Spurs“: Danny Greenas (1/1 dvitaškiai, 5/5 tritaškiai) - 17, Tony Parkeris (5/14 metimai iš žaidimo, 5 rez. perd. ir 5 kld.) - 13, Gary Nealas - 10, Timas Duncanas (11 atk. kam.) ir Khawi Leonardas (14 atk. kam.) - po 9, Corey Josephas (9 min.) - 8.

Trečiosios serijos rungtynės antradienį vyks San Antonijuje.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (18)