Ši namie 110:113 (39:27, 30:27, 21:28, 20:31) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (18-13).

Įpusėjus ketvirtam kėliniui „Mavericks“ pirmavo 105:96, bet tada penkias minutes nepelnė taškų, svečiai smogė spurtu 15:0 ir išsiveržė į priekį 111:105. Po L. Dončičiaus tolimo šūvio ir netaiklių varžovų baudos metimų „Mavericks“ dar turėjo šansą išplėšti pratęsimą, bet desperatišką Setho Curry tritaškį blokavo Maxas Strussas.

Pirmoje mačo pusėje „Mavericks“ pranašumas vienu metu siekė ir 20 taškų.

L. Dončičius pelnė 39 taškus (11/19 dvit., 3/10 trit., 8/10 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, bet suklydo penkis kartus. Tai buvo jau 14-as kartas per paskutines 15 rungtynių, kai slovėnas pelno 30 ir daugiau taškų.

„Cavaliers“ komandai centras Jarrettas Allenas surinko įspūdingą dvigubą dublį – 24 taškai (9/17 dvit., 6/6 baud.), 23 atkovoti kamuoliai ir 6 rezultatyvūs perdavimai. Nuo suolo pakilęs Carisas LeVertas pridėjo 29 taškus (6/11 trit.).

Abi komandos vertėsi be svarbių žaidėjų – „Mavericks“ neturėjo Kyrie Irvingo, o „Cavaliers“ trijų rezultatyviausių savo narių – Donovano Mitchello, Dariuso Garlando ir Evano Mobley.