Karaliai namie 121:111 (28:32, 29:15, 27:29, 21:29, 16:6) po pratęsimo palaužė Memfio „Grizzlies“ (23-46).

D. Sabonis nugalėtojams pelnė 25 taškus (6/15 dvit., 0/2 trit., 13/15 baud.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, dukart suklydo ir keturis kartus pažeidė taisykles.

13 pataikytų baudos metimų – lietuvio karjeros rekordas.

Tai – 63-as lietuvio dvigubas dublis ir 50-as iš eilės. Iki karjeros sezono rekordo D. Saboniui trūksta dar dviejų dvigubų dublių.

Lygos rekordas priklauso Kevinui Love'ui, kuris 2010-2011 metų sezone surinko 53 dubllius iš eilės.

Trečiojo kėlinio pradžioje po D. Sabonio baudos metimų „Kings“ persvara išaugo iki 12 taškų, tačiau svečiai ją greitai panaikino ir viskas sprendėsi paskutinėmis susitikimo akimirkomis.

Pradėjus tiksėti paskutinei minutei ispanas po lietuvio klaidos Santi Aldama dvitaškiu po ilgos pertraukos išvedė „Grizzlies“ į priekį, bet Malikas Monkas išlygino rezultatą.

Svečius vėl prie pergalės priartino Desmondas Bane’as, tačiau paskutinį žodį tarė De’Aaronas Foxas, vėl išlyginęs rezultatą – 105:105. „Grizzlies“ atsakymui dar turėjo 23 sekundes, bet suregzti sėkmingos atakos nesugebėjo.

Pratęsime jau dominavo šeimininkai – po spurto 12:0 ir galingo D. Sabonio dėjimo atitrūko 107:117 ir šventė itin svarbią pergalę. Ši kol kas leidžia išlaikyti šeštą vietą Vakarų konferencijoje, garantuojančią tiesioginę vietą atkrintamosiose varžybose.

„Kings“: M. Monkas 28, D. Sabonis 25, D. Foxas 23 (10 rez. perd.), K. Murray 15 (10 atk. kam.), H. Barnesas 11.

„Grizzlies“: J. Jacksonas Jr. 25, D. Bane’as 24, GG Jacksonas 22, S. Aldama 14, J. LaRavia 12.