Turkijos klubas namie varžovus pranoko 79:73 (15:15, 19:28, 30:7, 15:23).

Įpusėjus mačui „Anadolu Efes“ atsiliko 9 taškais, bet trečią kėlinį laimėjo net 30:7 ir prieš lemiamą ketvirtį jau patys pirmavo 14 taškų skirtumu.

Vis tik Milano ekipa nepasidavė – laimėjo atkarpą 9:0 ir iki mačo pabaigos likus žaisti 3 minutes rezultatas tapo lygus 71:71. Į tai Willas Clyburnas atsakė dviem iš eilės tritaškiais ir „Anadolu Efes“ išsaugojo pergalę.

Šiame mače „Anadolu Efes“ ekipai vadovavo Tomislavas Mijatovičius, trenerio pareigose pakeitęs Erdemą Caną. Pastarasis darbo neteko po trečiadienį prieš „Žalgirį“ patirto pralaimėjimo 70:96.

„Olimpia“ dvigubą savaitę pabaigė tuščiomis – prieš tai ji nusileido ir Atėnų „Panathinaikos“ (62:79).

„Anadolu Efes“: Sh. Larkinas 19 (6 rez. perd.), T. Pleissas 17, E. Bryantas, D. Willisas ir D. Thompsonas po 9.

„Olimpia“: Sh. Shieldas, R. McGruderis ir J. Voigtamannas po 16.