D. Sabonis per 35 minutes pelnė 18 taškų (7/13 dvit., 4/5 b.), atkovojo net 20 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1-ą kamuolį, atliko 2 blokus, 3 kartus suklydo ir prasižengė 4 kartus.

Lietuvis fiksavo 61-ą dvigubą dviženklį iš eilės šiame sezone. Tai septinta ilgiausia tokia serija lygos istorijoje ir pirma nuo 1976/77 m. sezono.

„Kings“ puikiai atakavo iš žaidimo, pataikė 51,1 proc. metimų, iš toli atakavo 43 proc. tikslumu, o įpusėjus dvikovai pirmavo 65:40. Prie tokio rezultato solidžiai prisidėjo nuo suolo kilę žaidėjai, pelnę 29 taškus.

Iš viso mače „Karaliai“ pataikė 15 tritaškių, beveik pusę taškų rinko atsarginiai krepšininkai (42).

Po pertraukos „Nets“ pagerino gynybą ir sumažino deficitą iki 14-os taškų (64:78).

„Kings“ lemiamo ketvirčio pradžioje spurtavo 18:8, o solidžią atkarpą vainikavo DeArono Foxo dėjimas (86:66).

Paskutinėmis mačo minutėmis svečiai tik didino pranašumą ir pasiekė svarbią pergalę.

„Kings“ (45/33) Vakaruose lieka 8-oje vietoje, tačiau turi galimybių kilti aukščiau: tik viena pergale atsilieka nuo „Pelicans“ ir „Suns“. Iki reguliariojo sezono pabaigos liko 4 dvikovos („Thunder“, „Pelicans“, „Suns“ ir „Trail Blazers“).

„Nets“ Rytuose jau prarado viltis patekti į atkrintamąsias ir užima 11-ą vietą (31/48).

„Nets“: Camas Thomasas 21, Trendonas Watfordas 16, Jalenas Wilsonas 11 taškų.

„Kings“: DeAaronas Foxas 20, Keeganas Murray 19, Domantas Sabonis 18, Trey Lylesas 14 taškų.