„Lietuviškasis“ Permės „Parma“ (1-6) klubas Vieningosios lygos rungtynėse namuose 88:89 (23:19, 21:20, 22:25, 21:25) nusileido Kazanės UNIKS (4-3) ekipai.

A. Juškevičius per 35 minutes įmetė 34 taškus (4/7 dvit., 7/11 trit., 5/7 baud.), atkovojo 3 bei perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 30 naudingumo balų.

Praėjusio turo rungtynėse prieš Maskvos srities „Chimki“ 30-metis gynėjas gerino karjeros rekordus surinkdamas 37 taškus, 7 rezultatyvius perdavimus bei 36 naudingumo balus.

Akistatoje su UNIKS likus žaisti minutę K. Maksvyčio auklėtiniai dar pirmavo 85:82, tačiau svečiai lemiamu metu spurtavo 6:0 bei persvėrė rezultatą 88:85.

Paskutinėmis sekundėmis komandos keitėsi baudų metimais, o „Parma“ krepšininkams išsigelbėti nebepavyko.

Kitas lietuvis Eigirdas Žukauskas pelnė 5 taškus, atkovojo 5 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Puolėjo pasirodymas įvertintas 9 naudingumo balais.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 31 tašką įmetęs Jamaras Smithas.

A. Juškevičius šį sezoną Vieningojoje lygoje per susitikimą vidutiniškai renka po 19 taškų, 5,6 rezultatyvaus perdavimo ir 19,3 naudingumo balo.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)