D.Slanina žaidė beveik devyniolika su puse minutės (19:20) ir pelnė 14 taškų (dvitaškiai 3/4 75%; tritaškiai 2/4 50%; baudos 2/2 100%).

"CSF" daugiausiai 18 taškų pelnė Branimiras Longinas, po 16 įmetė Darrenas Phillipas ir Lou Roe.

"Karališkajame" klube rezultatyviausias buvo serbas Igoris Rakocevičius 16 taškų. 15 surinko Felipe Reyesas, 12 Eduardo Sonseca.

Kitame susitikime Valensijos "Pamesa" svečiuose 85:92 (30:19; 20:16; 18:23; 24:27) pralaimėjo Badalonos "Joventut". M.Timinskas per daugiau nei 24 minutes aikštėje (24:17) pelnė 11 taškų (dvitaškiai 1/4 25%; tritaškiai 2/3 67%, baudos 3/4 75%). Jis dar atkovojo 3 kamuolius.

"Pamesa": Dimosas Dikoudis 22, Vule Avdulovičius 15, Oscaras Yebra 13 tšk.

"Joventut": Rudy Fernandezas 16, Lubošas Bartonas 15, Alexas Mumbru 14 tšk.

Kituose jau pasibaigusiuose susitikimuose Alikantės "Etosa" laimėjo prieš "Leche Rio" 69:53, o "Llanero Menorca" įveikė Madrido "Adecco Estudiantes" 76:88.

Čempionate pirmauja po 20 pergalių iš 27 galimų turintys trys klubai - Vitorijos "TAU Ceramica", Malagos "Unicaja" ir "Winterthur FC Barcelona".

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.