Karališkasis klubas išvykoje 76:73 (24:26, 19:23, 20:13, 13:11) įveikė „Valencia“ (5-3) ekipą.

Trečio kėlinio pradžioje „Valencia“ pirmavo 51:43, bet „Real“ pelnė devynis taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį, o viskas galiausiai sprendėsi mačo pabaigoje.

Prasidėjus paskutinei minutei Chrisas Jonesas dvitaškiu išlygino rezultatą, o kitoje aikštės pusėje sudėtingu prasiveržimu ir tiksliu metimu atsakė Facundo Campazzo.

Po minutės pertraukėlės kamuolys ir vėl atsidūrė Ch. Joneso rankose, tačiau šį kartą amerikietis tikslus nebuvo. „Valencia“ pražanga sustabdė F. Campazzo, kuris realizavo abu baudų metimus – 76:72.

Į pergalę „Real“ vedęs F. Campazzo pelnė 15 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Valencia“: Brandonas Daviesas 20, Semi Ojeleye 13, Chrisas Jonesas ir Damienas Inglisas po 12.

„Real“: Gabrielis Deckas 17, Facundo Campazzo 15, Mario Hezonja 12, Džananas Musa 10.

Italijos klubų susidūrime „Virtus“ namie 86:79 (21:26, 24:14, 20:23, 21:16) įveikė „Olimpia“.

Likus žaisti kiek daugiau nei minutę po Shavono Shieldso tritaškio Milano klubas priartėjo iki 79:81, tačiau tai ir buvo paskutiniai svečių taškai.

Komandos apsikeitė keliomis nesėkmingomis atakomis, o galiausiai tylą nutraukė Iffe Lundbergas – jo tritaškis, likus vos 20 sekundžių vėl nutolino „Virtus“ iki 84:79. Pergalę tiksliai baudų metimais galiausiai įtvirtino tas pats I. Lundbergas.

Danas iš viso pelnė 19 taškų ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

„Virtus“: Iffe Lundbergas 19, Tornike Šengelija ir Awudu Abassas po 14, Danielis Hackettas 10.

„Olimpia“: Shavonas Shieldsas 21, Nikola Mirotičius 16, Maodo Lo 13, Johannesas Voigtmannas 11, Nicolo Melli 10.