Po pirmosios mačo pusės Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai atsiliko 47:50. Trečiame kėlinyje komandos žengė taškas į tašką – įpusėjus ketvirčiui 56:56.

Lemiamo kėlinio pradžioje „Barcelona“ spurtavo 11:0 ir atitrūko 74:64.

Per dvi atakas „Real“ aptirpdė šeimininkų skirtumą iki 4 taškų, tačiau „Barcelona“ taip pat atsakė dviem rezultatyviais išpuoliais, įpusėjus kėliniu – 78:70.

Nikola Mirotičiaus tritaškis likus 2:38 min. artino šeimininkus pergalės link – 85:77.

„Barcelona“ atlaikė varžovų spaudimą ir palaužė svečius iš Madrido 97:88.

Rokas Jokubaitis žaidė 15 min., pelnė 2 taškus, atliko net 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 6 naudingumo balus.

7 rezultatyvūs perdavimai – lietuvio rekordas ACB atkrintamosiose. Jo karjeros rekordas ACB lygoje – 10 rezultatyvių perdavimų, tiek gynėjas išdalino sausį vykusiame mače prieš „Real Betis“ ekipą.

Artimiausios rungtynės – Barselonoje sekmadienį 19:30 val. (Lietuvos laiku), trečias finalo mačas numatytas antradienį Madride (22 val.).

„Barcelona“: Nikolas Laprovittola 19, Sertačas Šanli ir Nikola Mirotičius po 14, Tomašas Satoransky 11, Janas Vesely ir Alexas Abrinesas po 10, ..., Rokas Jokubaitis 2 taškai (15 min., 1/2 dvit., 0/2 trit., 2 atkov. k., 7 rez. perd., 6 naud. b.).

„Real“: Sergio Rodriguezas 16, Walteris Tavaresas 15 (5/11 dvit., 5/6 b.), Sergio Llullas 14, Guerschonas Yabusele 11, Mario Hezonja ir Nigelis William-Gossas po 9, Rudy Fernandezas 7 taškai.

„Barcelona“ pusfinalyje bendru rezultatu serijoje 3-1 pranoko Malagos „Unicaja“ ir penktą kartą iš eilės pasiekė Ispanijos krepšinio čempionato finalą.

Chuso Mateo auklėtiniai pusfinalyje tokiu pačiu santykiu 3-1 įveikė kitą Katalonijos klubą Badalonos „Joventut“.