Šiose rungtynėse madridiečiams negalėjo padėti Mario Hezonja, Sergio Llullas, Walteris Tavaresas ir Guerschonas Yabusele.

Šeimininkai dominavo nuo pirmųjų rungtynių minučių ir po pirmojo kėlinio jau buvo susikrovę 16 taškų pranašumą (25:9). Antrajame kėlinyje Las Palmo klubas dar toliau pabėgo nuo Eurolygos čempionų ir įgijo saugią bei pergalingą persvarą (57:36).

Tai buvo trečioji Madrido „Real“ nesėkmė Ispanijos čempionate. Nepaisant nesėkmės, Chuso Mateo auklėtiniai išlieka pirmenybių lyderiais.

13-ąją pergalę pasiekusi „Gran Canaria“ rikiuojasi ketvirta.

„Gran Canaria“: Ethanas Happas 17, A.J. Slaughteris 16, Johnas Shurna 15.

„Real“: Džananas Musa 17, Sergio Rodriguezas 13, Vincentas Poirier (9 atk. k.) 11.