Antrame kėlinyje sėkmingai žaidę svečiai ilsėtis išėjo turėdami 9 taškų persvarą (40:31), o laimėję trečią kėlinį 27:16 pasididino pranašumą iki 20-ies taškų (67:47).

Ketvirtame kėlinyje baskų persvara buvo išaugusi iki 28 taškų, o šeimininkai rimtesnių kontrargumentų taip ir nesurado.

„Baskonia“ kapitonu šį sezoną išrinktas T. Sedekerskis prie pergalės prisidėjo 7 taškais ir 6 atkovotais kamuoliais. 25-erių lietuvis per 16 minučių taip pat atliko rezultatyvų perdavimą ir blokavo varžovo metimą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų komandoje rungtyniavo 16 taškų surinkęs Markusas Howardas.

„Surne Basket“ ekipoje išsiskyrė 13 taškų pelnęs Tryggvi Hlinasonas.

Praėjusiame sezone Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ garbę gynęs estas Kristianas Kullamae Bilbao ekipai pelnė 12 taškų.

„Baskonia“: Markusas Howardas 16, Chima Moneke 14, Vanja Marinkovičius 11, Khalifa Diopas 10.

„Surne Basket“: Tryggvi Hlinasonas 13, Kristianas Kullamae 12, Adamas Smithas 11.