Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus 54:54, o 38 min. „Barcelona“ pirmavo tik 72:69, bet per paskutines kelias minutes čempionų titulą ginantis Katalonijos superklubas 8:0 ir iškovojo pergalę.

Svariai prie laimėjimo prisidėjęs R. Jokubaitis per 24 minutes surinko 20 taškų (8/8 dvit., 1/2 trit., 1/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, tačiau du kartus suklydo. 23-ejų krepšininkas net 14 taškų pelnė ketvirtame kėlinyje ir tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju.

Trečius metus Barselonoje žaidžiančiam lietuviui tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės, o iki karjeros rekordo pritrūko trijų taškų.
Tuo metu E. Kairys pralaimėjusiems per 9 minutes taškų nepelnė, sugriebė 2 ir perėmė vieną kamuolį.

Nugalėtojams Janas Vesely pelnė 13, o Willy Hernangomezas – 11 taškų.

Granados „Fundacion CB“ ekipoje pasižymėjo 17 taškų surinkęs Kwanas Cheathamas.

Triuškinančią nesėkmę Ispanijos čempionate patyrė Lugo „Breogan“ (3/9) krepšininkai, kurių gretose žaidžia Matas Jogėla ir Martynas Sajus.

Priešpaskutinę vietą čempionate užimanti lietuvių atstovaujama ekipa svečiuose 58:91 (19:17, 9:24, 12:27, 18:23) nusileido pirmenybėse pirmaujančiai Madrido „Real“ (11/1) komandai.

19 minučių aikštėje praleidęs M. Jogėla pelnė 6 taškus (3/7 dvit., 0/2 trit., 0/1 baud.) ir atkovojo 3 atšokusius kamuolius, o M. Sajus per 12 minučių pasižymėjo 2 taškais ir 3 atkovotais kamuoliais.

Pralaimėjusių gretose rezultatyviausias buvo 19 taškų sukrėtęs Juanas Fernandezas.

„Real“ ekipą į pergalę vedė 17 taškų pelnęs Džananas Musa.

Tuo metu Vitorijos „Baskonia“ (6/6) su Tadu Sedekerskiu išvykoje 72:77 (22:19, 16:18, 16:24, 18:16) nusileido Badalonos „Joventut“ (6/6) ekipai.

Lietuvis per 32 minutes surinko 11 taškų (4/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 3/3 baudų metimų), atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį, bei surinko 22 naudingumo balus.

„Baskonia“ ekipai 17 taškų pelnė Chima Moneke, 14 pridėjo Mattas Costello.

Nugalėtojams 20 taškų surinko Andrew Andrewsas.