Dviejų lietuvių atstovaujama Lugo „Breogan“ (1-4) išvykoje 59:61 (15:11, 6:13, 20:16, 18:21) nusileido Eurolygos ekipai – „Valencia“ (4-1).

M. Jogėla buvo rezultatyviausias savo komandoje – per 23 minutes pelnė 14 taškų (2/8 dvit., 3/6 trit., 1/1 baud.), bet surinko tik du naudingumo balus.

Martynas Sajus per 21 minutę pelnė 5 taškus (1/7 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir pasižymėjo 3 naudingumo balais.

Kitose rungtynėse Martino Gebeno atstovaujama Manresos BAXI (3-2) 92:91 (16:22, 34:27, 18:22, 24:20) dramatiškai palaužė Palensijos „Zunder“ (0-5).

M. Gebenas per 21 minutę pelnė 14 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balų.

Pergalę BAXI komandai atnešė Musa Sagnia dvitaškis, likus žaisti vos dvi sekundes.

Nugalėtojams Brancou Badio pelnė 21 tašką (5/8 trit.), „Zunder“ ekipai Keye van der Vuurstas de Vriesas surinko 19 (8 rez. perd.).

Savo ruožtu be T. Sedekerskio žaidusi Vitorijos „Baskonia“ (4-1) išvykoje 85:80 (24:23, 21:11, 20:24, 20:22) įveikė Saragosos „Casademont“ (1/4) krepšininkus.

Nugalėtojams Vanja Marinkovičius pelnė 21 tašką, Saragosos ekipoje žibėjo Markas Smithas – 22 taškai.