M. Jogėlos ir Martyno Sajaus atstovaujama Lugo „Breogan“ (1-3) po pratęsimo išvykoje 81:88 (24:18, 3:11, 15:14, 32:31, 7:14) nusileido Tenerifės „Lenovo“ (1-3).

M. Jogėla per 30 minučių pelnė 21 tašką (4/6 dvit., 2/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, perėmė du kamuolius ir surinko 32 naudingumo balus.

Likus žaisti 23 sekundes „Breogan“ dar atsiliko 69:74, bet M. Jogėla išprovokavo pražangą ir realizavęs abi baudas skirtumą sumažino iki trijų taškų. Netrukus varžovai prarado kamuolį, o lietuvis smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą, kartu išplėšdamas pratęsimą.

Nors lietuvis ir šiame tęsė sėkmingą pasirodymą, atsilaikyti nepavyko ir teko pripažinti pralaimėjimą.

Kitas Lugo komandos lietuvis Martynas Sajus per 15 minučių pelnė 4 taškus (2/3 dvit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

Kitame susitikime Martino Gebeno atstovaujama Manresos BAXI (2-2) namie 81:75 (25:21, 22:17, 14:8, 20:29) įveikė Saragosos „Casademont“ (1-2).

M. Gebenas per 21 minutę pelnė 9 taškus (3/5 dvit., 3/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, blokavo du metimus ir surino 14 naudingumo balų.