Lietuvių komanda puikiai pradėjo rungtynes ir 13 minutę po L. Beliausko tritaškio pirmavo 31:15. Tačiau svečiai per kitas 3 minutes surengė spurtą 12:0 ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų (27:31).

„Obradoiro CAB“ išsaugojo nedidelį pranašumą iki pat 38 minutės, kai „Lenovo“ ekipa išsiveržė į priekį 77:73. Likus 35 sekundėms iki rungtynių pabaigos svečiai dar pirmavo 81:77, bet kelias sėkmingas atakas surengę šeimininkai rezultatą išlygino (81:81).

Vis dėlto, paskutinei atakai 18 sekundžių turėjusi „Lenovo“ ekipa savo šansu pasinaudojo, o pergalę lėmusį tritaškį baigiantis rungtynėms pataikė Kyle'as Wiltjeras.

Pralaimėjusių gretose žibėjęs L. Birutis per 23 minutes surinko 15 taškų (5/7 dvit., 5/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius, bet padarė 2 klaidas ir prasižengė 5 kartus.

L. Beliauskas per 11 minučių pridėjo 3 taškus (0/1 dvit., 1/2 trit.).

„Obradoiro CAB“: Henry Ellensonas 17 (6 atk. kam.), Laurynas Birutis 15 (6 atk. kam.), Kassiusas Robertsonas 13 (6 atk. kam.), Alvaro Munozas 9.

„Lenovo“: Kyle'as Wiltjeras 20 (5 atk. kam.), Marcelinho Huertas 17, Juliusas Gamble'as 14 (10 atk. kam.), Bruno Fitipaldo 11 (6 rez. perd.).