Tai buvo trečia šiauliečių pergalė iš tiek pat galimų šiose pirmenybėse.

Du kėlinius vyko lygi kova, o tai atspindėjo ir rezultatas švieslentėje per didžiąją pertrauką - 41:41. Vis tik po pertraukos daugiausiai Dariaus Pakamanio ir Vytauto Šulskio pastangomis „Šiauliai“ ėmė toli nuo savo varžovų, o po trijų kėlinių komandas jau skyrė 11 taškų. Per lemiamą ketvirtį svečiams intrigos atkurti nepavyko, o persvarą dar labiau padidinę aikštės šeimininkai šventė pelnytą pergalę - 84:68.

„Šiauliai“: Darius Pakamanis (8 rez. perd., 28 naud. bal.) ir Vytautas Šulskis po 17, Chrisas Cooperis 16 (13 atk. kam.), Judsonas Dillardas ir Derekas Needhamas po 10 taškų.

„Ventspils“: Ronaldas Zakis 17, Sandis Valteris 9, Lorenzo Wiliamsas ir Janis Tiima po 7 taškus.

Pergalingu žingsiu Baltijos krepšinio lygoje (BBL) ir toliau žygiuoja Virginijaus Šeškaus treniruojama Prienų „Tonybet“ (3/0) komanda. Prieniškiai savo aikštėje 86:74 (22:15, 20:26, 17:22, 27:11) privertė pasiduoti Tartu „TU/Rock“ ekipą (1/2), kurios garbę gina Augustas Pečiukevičius.

„Tonybet“: Artūras Valeika 22, Gintaras Kadžiulis 18, Žygimantas Janavičius 14, Vaidas Čepukaitis 12, Martynas Linkevičius 11 taškų.

„TU/Rock“: Joosepas Toome 19, Janaras Taltsas 16, Gertas Dorbekas 13 taškų.

Itin skaudžią nesėkmę patyrė Panevėžio „Lietkabelis“ (0/4) - jis išvykoje vienu tašku 78:79 (17:20, 22:16, 24:20, 15:23) nusileido „KK Parnu“ (1/1) komandai, kuriai pergalę atnešė Bretto Nommo tritaškis paskutinėmis dvikovos sekundėmis. Prieš tai abi baudas prametė Darius Griškėnas, galėjęs užtvirtinti panevėžiečių pergalę.

„KK Parnu“: Zivojinas Grubovičius 21, Rannaras Raapas 17, Janis Vahteris 12, Nemanja Miljkovičius 10 taškų (10 atk. kam.).

„Lietkabelis“: Darius Griškėnas 19, Ryanas Olanderis 14, Anthony Bennetas 10, Gediminas Žalalis 9 taškai.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.