Po dviejų kėlinių čempionų titulą ginanti „Barsa“ Valensijoje turėjo 12 taškų deficitą (33:45), bet antroje rungtynių dalyje priartėjo prie šeimininkų, o paskutinę ketvirto kėlinio minutę tritaškį švystelėjęs Alejandro Abrinesas išlygino rezultatą – 68:68.

Tačiau iki rungtynių pabaigos likus 3 sek. „Valencia“ gynėjas Chrisas Jonesas realizavo tris baudų metimus ir išplėšė savo komandai pergalę 71:68.

Šeštą kartą iš eilės Ispanijos čempionate laimėjusiai Valensijos komandai C. Jonesas įmetė 17 taškų, o Brandonas Daviesas pridėjo 11 taškų ir 5 atkovotus kamuolius.

Pralaimėjusiems Willy Hernangomezas pelnė 22 taškus, Nikola Kaliničius surinko 15, o A. Abrinesas – 9 taškus.

„Barcelona“ įžaidėjas R. Jokubaitis per 20 minučių pelnė 4 taškus (2/5 dvit.), atkovojo kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.