Ketvirtojo kėlinio viduryje „Mavericks“ atitrūko nuo varžovų ir susikrovė 13 taškų pranašumą, tačiau ramaus gyvenimo tai negarantavo.

„Nuggets“ pataikė kelis tritaškius, Jamalas Murray dvitaškiu išlygino rezultatą, o likus žaisti 27 sekundes gynėjas tolimu metimu išvedė svečius į priekį – 105:102.

Po minutės pertraukėlės „Mavericks“ surengė žaibišką ataką – išsimetė kamuolį Lukai Dončičiui, kuris įskraidino tritaškį, sugaišdamas vos sekundę žaidimo laiko. Kitoje aikštės pusėje J. Murray prametė dvitaškį ir paliko šeimininkų atsakui 2,8 sek.

Po dar vieno pasitarimo kamuolį priėmė K. Irvingas, pataikęs neįtikėtiną dvitaškį per Nikolą Jokičių ir Dalaso ekipa triumfavo.

Nugalėtojams L. Dončičius pelnė 37 taškus (7/16 dvit., 5/11 trit., 8/10 baud.) ir atkovojo 10 kamuolių. Mačo herojumi tapusio K. Irvingo sąskaitoje – 24 taškai (5/12 dvit., 4/11 trit., 2/2 baud.) ir 9 rezultatyvūs perdavimai.

Denverio ekipoje ryškiausiai spindėjęs J. Murray surinko 23 taškus (5/15 dvit., 2/5 trit., 7/7 baud.).

„Mavericks“: L. Dončičius 37 (10 atk. kam.), K. Irvingas 24 (9 rez. perd.), D. Lively 14 (8 atk. kam.).

„Nuggets“: J. Murray 23, M. Porteris Jr. 20, N. Jokičius 16 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), A. Gordonas 11.