Finale tarp Lietuvos ir Nyderlandų komandų ne kartą keitėsi pirmaujanti ekipa, tačiau triumfavo tiksliau rungtynių pabaigą sužaidusi Amsterdamo ekipa.

Turnyro MVP pripažintas „Amsterdam HiPRO“ krepšininkas Worthy de Jongas. Amsterdamo klubui atstovauja Janas Driessenas, Julianas Jaringas, Arvinas Slagteris, Worthy de Jongas.

Finale Aurelijus Pukelis pelnė 7, Paulius Beliavičius ir Marijus Užupis po 4, Šarūnas Vingelis – 2 taškus.

Užimta antra vieta – antras geriausias 8-ą poziciją pasauliniame komandų reitinge užimančio „Raudondvario“ rezultatas šiame sezone. Šiemet „Raudondvaris“ rugpjūtį laimėjo „World Tour“ turnyrą Debrecene.

Nugalėtojams Honkonge atiteko 40 tūkst. dolerių prizas, finalininkei Lietuvos komandai – 30 tūkst. suma. Trečią vietą iškovojusi „Huishan Ne“ (Serbija) ekipa savo sąskaitą papildys 22 tūkst. suma.

Atkakliame pusfinalyje sekmadienį ryte lietuviai susitiko su turnyro favorite laikyta „Huishan Ne“ ekipa.

Likus 4 min. lietuviai pirmavo 17:16, po netaiklaus Pauliaus Beliavičiaus metimo kamuolį atkovojęs Aurelijus Pukelis didino pranašumą (18:16). Serbai strigo lemiamu metu, o pergalingus taškus parūpino dukart iš toli pataikęs P. Beliavičius – 22:17.

Kitame pusfinalyje „Amsterdam HiPRO“ (Nyderlandai) krepšininkai 20:13 pranoko „Omaha“ (JAV) ekipą.

12 komandų turnyrą Honkonge pradėjo dvi Lietuvos komandos – „Raudondvaris“ ir „Plungė“, jos abi atsidūrė D grupėje.

Tarpusavio dvikovoje šeštadienį 21:19 pergalę iškovojo Plungės ekipa, tačiau 16:20 nusileido kitai grupės komandai „Ulaanbaatar Energy“.

Savo ruožtu „Raudondvario“ krepšininkai savo antroje kovoje 21:18 įveikė „Ulaanbaatar Energy“ bei pagal taškų santykį pirmu numeriu žengė į ketvirtfinalį. Trečia likusi „Plungė“ baigė savo pasirodymą grupių etape.

Ketvirtfinalyje „Raudondvario“ komanda 21:19 įveikė „Paris“ ekipą bei pateko tarp 4 stipriausių turnyro komandų.

„Plungės“ komandoje žaidė Rolandas Jakštas, Ignas Lukošius, Deividas Rasys ir Ignas Razutis.

Gruodžio 8-9 dienomis Džidoje (Saudo Arabija) vyks „World Tour“ finalinis turnyras, kuriame vietą užsitikrinusi „Raudondvario“ ekipa.