35-erių metų veteranas paskutinėmis Eurolygos rungtynių Atėnuose sekundėmis sugriebė kamuolį po netaiklaus Sergio Rodriguezo tritaškio ir išprovokavo varžovo pražangą, o pataikęs pirmą ir prametęs antrą baudą vėl nusiėmė kamuolį po oponentų lentą bei garantavo Milano „Armani Olimpia“ (16-6) ekipai pergalę 76:75 (14:19, 26:17, 23:15, 13:24) prieš Atėnų „Panathinaikos“ (6-16).

Ettores Messinos auklėtiniai ketvirtame kėlinyje pirmavo taškų persvara (69:57), o tiksint priešpaskutinei minutei buvo priekyje 7 taškų skirtumu – 75:68, tačiau šeimininkai, vedami Nemanjos Nedovičiaus ir Darylo Macono, rezultatą žaibiškai išlygino.

PAO gretose N. Nedovičius surinko 19 (4/5 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai, 2/2 baudos), Okaro White'as ir Georgios Papagiannis po 11, o Darylas Maconas ir Howardas Sant-Roosas – po 9 taškais.

Nugalėtojams Malcolmas Delaney sukaupė 15, K. Hinesas – 13 (10 atk. kam.), Giampolo Ricci – 10, S. Rodriguezas – 9 taškus (9 rez. per.).

Tuo metu turnyro lentelės kaimynų dvikovoje Pirėjo „Olympiakos“ (15/7) taip pat išvykoje 98:88 (28:29, 22:24, 23:16, 25:19) įrodė savo pranašumą prieš Miuncheno „Bayern“ (12/10) kolektyvą.

Dvitaškius net 76,5 procento taiklumu realizavę OLY krepšininkai pergalingą pranašumą susikrovė ketvirtame kėlinyje.

Bavarų nuo nesėkmės neišgelbėjo Augustine'as Rubitas su 18 (3/6 dvitaškiai, 3/3 tritaškiai, 3/3 baudos), Vladimiras Lučičius su 15 (8 atk. kam.) ir Darrunas Hilliardas bei Othello Hunteris su 12 taškų.

„Olympiakos“ į priekį vedė Tyleris Dorsey su 25 (4/6 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 5/6 baudos), Saša Vezenkovas su 17 (5/7 dvitaškiai, 1/2 tritaškis, 4/5 baudos), Hassanas Martinas su 14 (6/6 dvitaškiai, 2/3 baudos), Kostas Sloukas su 11 (5/5 dvitaškiai, 0/3 tritaškių, 1/1 bauda, 10 rez. per.) ir Moustapha Fallas su 10 taškų.