Pirmą mačą namuose Čikagos „Bulls“ klubui sensacingai 86:93 pralaimėję „Heat“ krepšininkai šį kartą savo varžovams nepaliko jokių vilčių ir sutriuškino juos beveik 40 taškų skirtumu - 115:78 (25:20, 30:21, 30:15, 30:22).

Atkakliai vyko tik pirmas kėlinys, kurį šeimininkai laimėjo 25:20. Toliau vaizdas aikštelėje nė iš tolo nepriminė NBA atkrintamųjų varžybų ir buvo žaidžiama praktiškai į vieną krepšį. Ketvirto kėlinio pradžioje „Heat“ vyrai po Chriso Anderseno dvitaškio su pražanga susikrovė net 46 taškų persvarą (104:58) ir tik tuomet atsipalaidavo bei leido atvykėliams iš Čikagos kiek sušvelninti nepadorų rezultatą.

Įdomu, kad nepaisant to, jog ketvirtame kėlinyje viskas jau buvo aišku, svečių aukštaūgiai Joakimas Noah ir Tajus Gibsonas buvo išvaryti iš aikštės, o iš viso techninėmis pražangomis per susitikimą buvo nubausti net šeši „Bulls“ atstovai. Tai - atkrintamųjų rekordas nuo 2005 metų, kai tiek pat nuobaudų susilaukė Bostono „Celtics“ nariai.

Trečia ir ketvirta serijos dvikova vyks Čikagos „United Center“ arenoje - penktadienį ir pirmadienį.

Majamio „Heat“ - Čikagos „Bulls“ 115:78 (25:20, 30:21, 30:15, 30:22). Serija - 1:1.

„Heat“: Ray'us Allenas 21 (10/10 baudos), LeBronas Jamesas 19 (6/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 4/8 baudos, 9 rez. perd.), Norrisas Cole'as 18 (4/4 tritaškiai), Dwyane'as Wade'as 15, Chrisas Boshas 13, Mario Chalmersas 11 taškų.

„Bulls“: Marco Belinelli 13, Joakimas Noah 12, Nate'as Robinsonas 11, Jimmy Butleris ir Vladimiras Radmanovičius (3/3 tritaškiai) po 9, Carlosas Boozeris 8 taškai. Luolad Dengas, Kirkas Hinrichas, Richardas Hamiltonas ir Derrickas Rose'as nežaidė.

Didžiausias šio sezono Vakarų konferencijos atradimas „Warriors“ klubas sugebėjo atsitiesti po itin apmaudžios nesėkmės po dviejų pratęsimų 127:129 pirmose rungtynėse ir šį kartą išvykoje 100:91 (28:23, 34:20, 21:29, 17:19) įveikė San Antonijaus „Spurs“ kolektyvą bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą - 1:1.

Tiesa, Marko Jacksono auklėtiniai ir antrajame mače neišvengė žaidimo duobės: trečio kėlinio pradžioje jie pirmavo net 20 taškų skirtumu (69:49), bet iki dvikovos pabaigos likus žaisti 4 min. 22 sek. „Spurs“ po Manu Ginobilio tritaškio priartėjo iki 89:95. Tačiau tada jie net 4 min. nepelnė nė taško ir leido varžovams pergalingai užbaigti rungtynes.

Įspūdingą pasirodymą surengė svečių snaiperis Klay'us Thompsonas, kuris pataikė 8 iš 9 tritaškių ir iš viso pelnė net 34 taškus. Maža to, gynėjas dar sugriebė 14 atšokusių kamuolių ir neabejotinai buvo pagrindinis šios „Warriors“ pergalės kalvis.

Trečia ir ketvirta komandų akistata numatytos Oklande - penktadienį ir sekmadienį.

San Antonijaus „Spurs“ - Oklando „Golden State Warriors“ 91:100 (23:28, 20:34, 29:21, 19:17). Serija - 1:1.

„Spurs“: Timas Duncanas 23 (9/20 dvitaškiai, 5/5 baudos, 9 atk. kam.), Tony Parkeris 20, Manu Ginobili 12, Kawhi Leonardas 11 (12 atk. kam.), Danny Greenas 10, Gary Nealas 6 taškai.

„Warriors“: Klay'us Thompsonas 34 (5/17 dvitaškiai, 8/9 tritaškiai, 14 atk. kma.), Stephenas Curry 22, Harrisonas Barnesas 13 (0/5 tritaškiai), Carlas Landry 10 (14 min., 4/5 dvitaškiai, 8 atk. kam.), Jarrettas Jackas 8, Andrew Bogutas 6 taškai (11 atk. kam.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (34)