Nukraujavusi, tačiau po pertraukos bėgti į priekį pradėjusi Mike'o D'Antoni kariauna svečiuose 125:105 (31:30, 33:32, 29:23, 32:20) įrodė pranašumą prieš Minesotos „Timberwolves“ (7-6).

J. Hardenas per 39 minutes pelnė 49 taškus (8/19 dvit., 8/12 trit., 9/11 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei po keturiskart suklydo ir prasižengė.

„Rockets“ vertėsi be susižeidusių Russello Westbrooko, Clinto Capelos, Erico Gordono, Danuelio House'o bei Geraldo Greeno. Šeimininkams nepadėjo Andrew Wigginsas.

Hjustono klubo netektys suteikė šansą antrą kartą ant parketo išbėgusiam Isaiah Hartensteinui. Buvęs žalgirietis per 31 minutę pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 4/4 baud.) ir atkovojo 16 kamuolių.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 27 (15 atk. kam.), Jake'as Laymanas 21, Robertas Covingtonas 17.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 49, Benas McLemore'as 20, Chrisas Clemonsas ir Austinas Riversas po 19.

Įspūdingą rezultatyvumą sirgaliai išvydo ir Los Andžele, kur galingai praėjusią naktį debiutavo po traumos atsitiesęs „Clippers“ (8-5) naujokas Paulas George'as.

Fantastiškai puolime žaidę Doco Riverso auklėtiniai namie net 150:101 (43:30, 31:32, 38:20, 38:19) sutalžė Atlantos „Hawks“ (4-8) krepšininkus.

Antrąsias sezono rungtynes žaidęs P. George'as vos per 20 minučių įmetė 37 taškus (4/6 dvit., 6/11 trit., 11/11 baud.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Viso susitikimo metu dominavusi „Clippers“ komanda vertėsi be kelį susimušusio Kawhi Leonardo.

„Clippers“: Paulas George'as 37, Lou Williamsas 25, Jerome'as Robinsonas 21, Montrezlas Harrellas 17, Terrance'as Mannas 13 (8 rez. perd.).

„Hawks“: Trae Yongas 20, Cameronas Reddishas ir De'Andre Hunteris po 12, Evanas Turneris, Damianas Jonesas ir Jabari Parkeris (8 atk. kam.) po 11.