Po išskirtinio rungtynių ir komandų sudėčių pristatymo, kurio metu Lietuvos himną akordeonu atliko Martynas Levickis, sėkmingiau mačą pradėjo aikštės šeimininkai. Pastarieji šį mačą pradėjo netradiciniais retro stiliaus marškinėliais, juos vėliau klubas parduos aukcione, o gautus pinigus paaukos labdarai.

Pirmasis taškų sąskaita tritaškiu atidarė latvis Žanis Peineris, o po nesėkmingos svečių atakos dvitaškį su pražanga pelnė Adas Juškevičius.

Po šios atakos sostinės ekipos vyr. treneris Rimas Kurtinaitis paprašė minutės pertraukėlės.

Kėlinio viduryje „Lietkabelis“ pirmavo 10:1. Antroje ketvirčio pusėje svečiai gaivino savo puolimą (12:6), o po pirmojo kėlinio 18:12 pirmavo „Lietkabelis”.

„Lietuvos rytas“ įpusėjus antram ketvirčiui po Roko Giedraičio dvitaškio pirmąkart persvėrė rezultatą (25:26), o po Jimmy Barono tritaškio svečiai įgijo 4 taškų persvarą (25:29).

Kšyštofas Lavrinovičius pataikė tritaškį ir sumažino skirtumą iki minimumo.

Pirmąją mačo pusę užbaigė Žanio Peinerio baudų metimai, po kurių „Lietkabelis“ priekyje – 35:33.

Tačiau antroje mačo pusėje „Lietuvos rytas“ sukaustė „Lietkabelį“ savo gynyba ir patys sparčiai didino pranašumą.

Trečią kėlinį svečiai laimėjo 25:11 ir prieš lemiamą ketvirtį pirmavo 58:46.

Jame „Lietuvos rytas“ tik didino persvarą ir jo pradžioje atsiplėšė net 67:50.

Tiesa, šeimininkai pabandė grąžinti intrigą mače: po atsipalaidavusių svečių klaidų „Lietkabelis“ likus 1:10 min. priartėjo iki 5-ių taškų (66:71).

Bet paskutinę minutę protingai žaisdami Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išsaugojo pranašumą ir iškovojo pergalę 75:69 (12:18, 21:17, 25:11, 17:23).

„Lietuvos rytui“ net 51 tašką pelnė žaidėjai, pakilę nuo atsarginių žaidėjų suolelio.

Vilniečių puolėjui Mindaugui Lukauskiui tai buvo 554-osios karjeros rungtynės Lietuvos krepšinio lygoje, po kurių puolėjas pavijo pirmoje vietoje įsitaisiusį Rolandą Matulį.

„Lietkabelis“: Kšyštofas Lavrinovičius 17, Adas Juškevičius 14, Žanis Peineris 9, Donatas Tarolis 8, Lorenzo Williamsas ir Žygimantas Skučas po 5, Simas Jasaitis ir Darjušas Lavrinovičius po 4, Lukas Aukštikalnis 3, Vaidas Čepukaitis (per 13 min.) ir Gary Taltonas (per 9 min.) taškų nepelnė, Gintaras Leonavičius taškū nepelnė.

„Lietuvos rytas“: Loukas Mavrokefalidis 16, Rokas Giedraitis 15, Benas Magdenas 12, Travis Petersonas 9, Jimmy Baronas 8, Artūras Jomantas 5, Christopheris Krameris 4, Mindaugas Girdžiūnas 3, Martynas Echodas 2, Arnas Butkevičius , Mindaugas Lukauskis (per 3 min.) ir Egidijus Mockevičius (per 5 min.) taškų nepelnė.