Baigiantis ketvirtam kėliniui Kevinas Punteris vienas pelnė 7 taškus be atsako ir taip perkėlė grumtynes į papildomą laiką. Tas pats Željko Obradovičiaus auklėtinis baudų metimais įtvirtino šeimininkų pergalę paskutinėmis pratęsimo sekundėmis.

Svečiams Marius Grigonis per 39 min. atnešė 12 taškų (2/2 dvitaškių, 2/5 tritaškių, 2/2 baudų), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir dusyk suklydo.

„Partizan“: Zachas LeDay 23, Perry Dozier 16 (7 atk. kam.), Kevinas Punteris 13, Bruno Caboclo 12;

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 19, Mathiasas Lessortas 16 (3 bl.), Jerianas Grantas 14, Konstantinos Mitoglou 13 (7 atk. kam., 4 per. kam.).

Bavarijoje Serge‘as Ibaka sukaupė 24 taškus ir 13 atkovotų kamuolių, o jo vedamas Miuncheno „Bayern“ (5/6) 90:76 (20:28, 24:18, 26:20, 20:10) palaužė Bolonijos „Virtus“ (7/4).

Mačui teisėjavo lietuvis Saulius Račys, o tarp garbės svečių buvo „Bayern“ futbolo ekipos strategas Thomasas Tuchelis bei pasaulio krepšinio čempionės Vokietijos rinktinės vairininkas Gordonas Herbertas.

„Bayern“: Serge‘as Ibaka 24 (13 atk. kam.), Sylvainas Francisco 13, Carsenas Edwardsas ir Devinas Bookeris – po 12;

„Virtus“: Marco Belinelli 22, Tornikė Šengelija 15, Bryantas Dunstonas 10 (8 atk. kam.), Danielis Hackettas 6.

Tel Avivo „Maccabi“ (6/5) savo laikinuose namuose Belgrade 102:81 (29:14, 29:28, 23:24, 21:15) paliko turnyro lentelės dugne Berlyno ALBA (1/10).

„Maccabi“: Wade‘as Baldwinas 18 (6 rez. perd.), Bonzie Colsonas 17, Rafi Menco 13, Jamesas Webbas 12;

ALBA: Gabriele Procida 22, Johannesas Thiemannas ir Justinas Beanas – po 11, Matteo Spagnolo ir Malte Delow – po 8.