Lietuvio ekipa namuose 84:75 (17:23, 21:14, 22:26, 24:12) susitvarkė su Berlyno ALBA (5-29).

Ši graikų pergalė nulėmė, kad trečioje vietoje finišuos Donato Motiejūno „Monaco“, o ketvirtoje – Roko Jokubaičio „Barcelona“.

Penktos ir šeštos vietos likimas paaiškės po Pirėjo „Olympiakos“ ir Stambulo „Fenerbahče“ tarpusavio mačo. Turkų pergalės atveju Šarūnas Jasikevičius ketvirtfinalyje susiremtų su buvusia savo komanda – „Barcelona“.

PAO tris kėlinius vargo su lygos autsaideriu, bet užsikūrė ketvirtame. M. Grigonis tritaškiu išvedė šeimininkus į priekį, o aštuonis taškus iš eilės surinkęs Kendrickas Nunnas nutolino – 76:66.

Trims sezonams kontraktą su Atėnų ekipa pratęsęs M. Grigonis per 31 minutę pelnė 11 taškų (1/2 dvit., 3/7 trit.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 7 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: K. Nunnas 28 (5/8 trit.), K. Sloukas 16 (6 rez. perd.), M. Grigonis 11, K. Antetokounmpo 9.

ALBA: Kh. Koumadje 13, S. Brownas ir Z. Samaras po 12.

Nieko nelėmusiame susitikime Tel Avivo „Maccabi“ (20-14) namie 92:86 (27:23, 25:29, 25:18, 15:16) nugalėjo Milano „Olimpia“ (15-19).

„Maccabi“ prieš rungtynes žinojo, kad neturi šansų pakilti ar nukristi iš septintos vietos, o „Olimpia“ jau šių metų sužinojo, kad po Stambulo „Anadolu Efes“ pergalės neturi vilčių žengti į įkrintamąsias varžybas.

Tel Avivo ekipa įkrintamosiose turės aikštės namų pranašumą – jeigu laimės pirmą mūšį prieš Vitorijos „Baskonia“ arba Bolonijos „Virtus“, žengs į atkrintamąsias. Pralaimėjimo atveju „Maccabi“ turės dar vieną galimybę pratęsti sezoną ir žais su 9-10 pozicijas užėmusių ekipų poros nugalėtoja.

„Maccabi“: W. Baldwinas 18, J. Nebo 14 (9 atk. kam.), R. Sorkinas 13, L. Brownas 10.

„Olimpia“: M. Lo 13, Sh. Shieldsas 12, A. Poythressas ir Sh. Napieras po 11, N. Mirotičius 10.