Atėnų „Panathinaikos“ (12 pergalių/0 pralaimėjimų) su Mariumi Grigoniu svečiuose 92:79 (28:12, 23:25, 24:19, 17:23) įveikė „Maroussi“ (4/8) ekipą, o Igno Brazdeikio atstovaujama Pirėjo „Olympiakos“ (11/1) namuose 85:71 (20:11, 21:16, 18:26, 26:17) nugalėjo Salonikų „Aris“ (6/6).

Čempionate be kluptelėjimų žygiuojantys „Panathinaikos“ krepšininkai į esminius klausimus atsakė dar pirmame kėlinyje, kurį laimėjo 16 taškų pranašumu, o po trijų kėlinių pirmavo 75:56.

Solidžiai prie pergalės prisidėjęs M. Grigonis per 17 minučių pelnė 16 taškų (2/2 dvit., 3/5 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą privertė varžovus suklysti.

Rezultatyviau už lietuvį „Panathinaikos“ gretose žaidė tik 19 taškų surinkęs Luca Vildoza.

Pralaimėjusiems 17 taškų pelnė Charisas Giannopoulos.

Tuo metu „Olympiakos“ po dviejų kėlinių turėjo 14 taškų persvarą (41:27), bet po pertraukos ji sutirpo iki 6 taškų. Visgi ketvirtame kėlinyje Georgio Bartzoko auklėtiniai susiėmė ir įrodė savo pranašumą.

Tiesa, I. Brazdeikis prie savo komandos pergalės prisidėjo labai kukliai. 24-erių krepšininkas per 15 minučių įmetė 2 taškus (0/2 dvit., 0/3 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Gerokai stipriau pasirodė kitas buvęs Kauno „Žalgirio“ narys – Nazas Mitrou-Longas. 30-metis gynėjas per 22 minutes surinko 10 taškų ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rezultatyviausias „Olympiacos“ gretose su 17 taškų buvo Giannoulis Larentzakis, 15 pridėjo Moustapha Fallas, 13 – Nikola Milutinovas.

„Aris“ ekipoje pasižymėjo 16 taškų įmetęs Robertas Blumbergas.