Lietuvės indėlis į pergalę 8 taškai, 8 po krepšiais atkovoti ir 2 perimti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir blokuotas varžovės metimas. Per 25 žaidimo minutes (24:55) G. Paugaitė pataikė 3 dvitaškius iš 7 bei abu baudų metimus.

Rezultatyviau už lietuvę nugalėtojų gretose rungtyniavo Naignouma Coulibaly (16 tšk.), Laetitia Kamba (15 tšk.), Touty Gandega (12 tšk.) ir Ingrid Tanqueray (10 tšk.).

Viešnių ekipoje išsiskyrė Natalie Hurst (19 tšk.), Sylvie Gruszczynski ir Liene Jansone (po 15 taškų).

Prancūzijos moterų krepšinio čempionate pirmauja Buržo „Basket“ (17/4) krepšininkės, o Sent Aman lez O „Hainaut Basket“ (10/11) klubas su Marina Solopova - septintas.

Vokietijos lygos rungtynėse P.Čukinas pelnė keturis taškus

Povilas Čukinas
Tryliktą pralaimėjimą 23-iose Vokietijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse patyrė dvyliktą vietą aštuoniolikos komandų turnyre užimantis Tiubingeno „Walter Tigers" klubas, kuriam atstovauja Povilas Čukinas.

„Tigrai svečiuose 78:89 (11:22, 17:25, 21:14, 29:28) nusileido į aštuntą poziciją pakilusiems Braunšveigo „New Yorker Phantoms“ (12/11) krepšininkams.

P. Čukinas svečiams pelnė 4 taškus, atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovų metimą, dusyk suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 21 žaidimo minutę (20:52) P. Čukinas pataikė 2 dvitaškius iš 4.

15 taškų į šeimininkų krepšį įmetė Adnanas Hodzičius, 14 - Louisas Campbellas, 12 - Reggie Reddingas.

Nugalėtojams 21 tašką pelnė Branko Jorovičius, 13 - Michaelas Umehas, 12 - Kyle'as Visseris.

Vokietijos pirmenybių lyderiais tebėra Bambergo „Brose Basket“ krepšininkai - 20 pergalių ir 2 pralaimėjimai.

Simonas Serapinas ir Benas Veikalas su Bonos „Telekom Baskets“ (12/11) klubas smuktelėjo į devintą vietą, o Hageno „Phoenix“ (7/16) komanda, kurios spalvas gina Žygimantas Jonušas, tebėra penkiolikta.