Lietuvis nugalėtojams pelnė 12 taškų, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 1 kamuolį. Per beveik 24 žaidimo minutes (23:44) G. Navickas pataikė vienintelį mestą tritaškį, 4 dvitaškius iš 5 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

Po šios pergalės "Politechnika-Galičina" krepšininkai tašku aplenkė visus keturis susitikimus laimėjusį Rimanto Grigo treniruojamą Kijevo "Budyvelnik" klubą, kuriame žaidžia Tomas Delininkaitis ir Povilas Čukinas.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo (skiriama 2,5 taško), pralaimėjimai, taškai):

1. Lvovo "Politechnika-Galičina" 5 4 0 1 9
2. Kijevo "Budyvelnik" 4 4 0 0 8
3. Simferopolio "Grifoni" 5 1 0 4 6
4. Zaporožės "Ferro-ZNTU" 4 1 0 3 5
5. Dnepropetrovsko "Dnipro" 4 1 0 3 5

Trečiąją nesėkmę penktosiose rungtynėse patyrė tačiau su 8,5 taško A grupės lyderės poziciją išsaugojo Ivano Frankovsko "Goverla" komanda, kurioje žaidžia du lietuviai.

"Goverla" krepšininkai trečiadienį namuose 72:92 (13:16, 21:19, 24:28, 14:29) pralaimėjo antrąją pergalę iškovojusiai ir į trečiąją poziciją pakilusiai Dariaus Pakamanio Odesos "Odesa" (7 tšk.) ekipai.

Vitalijus Stanevičius šeimininkams pelnė 14 taškų, atkovojo 4 kamuolius, 4 kartus suklydo ir trissyk prasižengė. Per 27 su puse minutės (27:22) jis pataikė abu tritaškius, 3 dvitaškius iš 6 bei realizavo abu baudų metimus.

31 minutę (31:18) aikštelėje praleidęs Aivaras Kiaušas į svečių krepšį įmetė 13 taškų (dvitaškiai 5/6, tritaškiai 0/1, baudos 3/6), sugriebė 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei po du sykius suklydo ir prasižengė.

D. Pakamanis nugalėtojams pelnė 2 taškus ir sugriebė 1 kamuolį. Vos 6 minutes (5:51) žaidęs lietuvis pataikė vienintelį mestą dvitaškį.

Kitose A grupės rungtynėse Mariaus Janišiaus Dneprodzeržinsko "Dnipro-AZOT" (8 tšk.) klubas savo aikštėje 87:75 (15:23, 29:21, 22:17, 21:24) įveikė Čerkasų "Čerkaski mavpy" penketuką ir, iškovojęs trečiąją pergalę penktosiose rungtynėse, pakilo į antrą vietą.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, trissyk suklydo ir prasižengė 4 kartus. Per nepilnas 16 žaidimo minučių (15:57) M. Janišius prametė tritaškį ir baudos metimą bei pataikė 4 dvitaškius iš 9.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo (skiriama 2,5 taško), pralaimėjimai, taškai):

1. Ivano Frankovsko "Goverla" 5 2 1 2 8,5
2. Dneprodzeržinsko "Dnipro-AZOT" 5 3 0 2 8
3. Odesos "Odesa" 5 2 0 3 7
4. Krivoj Rogo "Krivbasbasket" 4 3 0 1 7
5. Čerkasų "Čerkaski mavpy" 5 1 0 4 6

Komandos rungtyniaus dviejų ratų sistema, o keturios geriausios grupių ekipos pateks į atkrintamąsias Ukrainos vyrų krepšinio lygos varžybas.