„Crvena Zvezda“ namie 85:71 (25:22, 26:20, 20:11, 14:18) įveikė Berlyno ALBA (2-12).

R. Giedraitis nugalėtojams per 29 minutes pelnė 19 taškų (3/6 dvit., 3/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5, perėmė du kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 23 naudingumo balus.

ALBA komandoje lietuvis žaidė 2018-2020 m.

Belgrado ekipa atsiliko tik pačioje mačo pradžioje (2:4), o šio eigą galutinai perlaužė po pertraukos, kai trečią kėlinį atidarė 8 taškais be atsako ir nutolo 59:42.

„Crvena Zvezda“: N. Nedovičius 20, R. Giedraitis 19, M. Teodosičius 12, D. Davidovacas 10.

ALBA: L. Olinde 13, J. Thiemannas 12, Y. Wetzellas 10.