Berlyno ALBA (5-0) krepšininkai pratęsė pergalių seriją namuose 109:89 (29:28, 21:27, 24:20, 35:14) nugalėdami Ulmo „Ratiopharm“ (1-4).

R. Giedraitis per 24 minutes pelnė 16 taškų (3/3 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus ir 2 kartus prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik Martinas Hermannssonas, kuris surinko 22 taškus.

Su problemomis sekmadienį nesusidūrė ir Milano „Armani“ (4-3) klubas, namuose 93:69 (26:14, 20:16, 28:15, 19:24) sutriuškinęs Varezės „Openjobmetis“ (3-3).

A. Gudaitis ant parketo praleido 16 minučių, per kurias įmetė 8 taškus (2/3 dvit., 4/5 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir kartą pažeidė taisykles.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 17 taškų pelnęs Ricardo Moraschini.