Rokas Giedraitis nugalėtojų gretose žaidė 32 minutes, pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį, kartą suklydo ir surinko 15 naudingumo balų.

Jis svariai prisidėjo prie komandos spurto po ilgosios pertraukos, kuomet nominalūs svečiai atitrūko 72:53.

Lietuvis būtent trečiame kėlinyje pelnė savo visus taškus, o „Crvena zvezda“ prieš lemiamą kėlinį turėjo 14 taškų persvarą (79:65).

Pranašumo neišbarstę Ioannio Sfairopoulos auklėtiniai Eurolygoje pasiekė 6-ą pergalę.

Įspūdingas rungtynes sužaidė 36-erių Milošas Teodosičius. Įžaidėjas pelnė net 27 taškus, pakartojo rezultatyvių perdavimų rekordą (14) ir surinko net 40 naudingumo balų.

„Maccabi“ (9/7): Wade'as baldwinas 22, Lorenzo Brownas 20, Joshas Nebo 18, Tamiras Blattas 11 taškų.

„Crvena zvezda (6/10)“: Milošas Teodosičius 27 (2/3 dvit., 6/9 trit., 5/5 baud., 14 rez. p., 40 n. b.), Joelis Bolomboy 20, Rokas Giedraitis 16, Mike Tobey 12 taškų.

Po savaitės Belgrado klubas keliaus į Atėnus ir susitiks su „Panathinaikos“, „Maccabi“ pajėgos keliaus į Kauną ir egzaminuos Kazio Maksvyčio auklėtinius. Dvikova Lietuvoje – gruodžio 28-ąją nuo 20 val.

Kiti turo rezultatai:

„Valencia Basket“ (9/7) – Bolonijos „Virtus“ (11/5) 79:71 (26:21, 11:26, 23:7, 19:17)

„Valencia“: Chrisas Jonesas 17, Kassius Robertsonas ir Brandonas Daviesas po 12 taškų.

„Virtus“: Tornikė Šengelija 15, Iffe Lundbergas 13, Marco Belinelli 11 taškų.

Madrido „Real“ (15/1) – Belgrado „Partizan“ (9/7) 91:75 (26:19, 22:17, 28:15, 15:24)

„Real“: Džananas Musa 23 (29 naud. b.), Vincentas Poirier ir Mario Hezonja po 14, Facundo Campazzo

„Partizan“: Bruno Caboclo 18, Tristan Vukčevič 12, Balsa Koprivica 11 taškų.