R. Giedraitis per 24 žaidimo minutes pelnė 8 taškus (3/5 dvit., 0/2 trit., 2/3 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo dvi pražangas, sykį pažeidė taisykles ir surinko 9 naudingumo balus.

Ryškiausiai Serbijos grando gretose žibėjo Nemanja Nedovičius pelnęs 27 taškus ir surinkęs tiek pat naudingumo balų.

Valensijos komandoje Chrisas Jonesas pelnė 11 taškų, po 10 surinko Damienas Inglisas ir Nathanas Reuversas.

10-ąją pergalę iškovojusi „Crvena Zvezda“ Eurolygoje dalijasi 12-14 pozicijas. „Valencia“ su 12 laimėjimų žengia dešimta.

Dramatiškos taškų lenktynės vyko Miunchene, kur šeimininkai „Bayern“ (10/14) krepšininkai po pratęsimo 112:109 (25:19, 31:33, 26:24, 12:18, 18:15) palaužė Vitorijos „Baskonia“ (12/12).

Vokietijos klubas beveik visas rungtynes pirmavo, bet svečiai iš Ispanijos rado būdų grįžti į rungtynes.

Pagrindiniu baskų ekipos sugrįžimo herojumi tapo Codi Milleris-McIntyre'as, kuris sudėtingu tritaškiu išplėšė pratęsimą.

Pratęsime komandos keitėsi taikliais metimais, o lemiamu tapo „Bayern“ krepšininko Nicko Weilerio-Babbo tritaškis likus 16 sekundžių iki pratęsimo pabaigos (110:107)

Ekipos apsikeitė taikliais baudų metimais, o antrą pratęsimą išplėšti galėjęs Vanjos Marinkovičiaus tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Tadas Sedekerskis buvo registruotas rungtynėms, bet aikštėje nepasirodė.

Vitorijos klubo neišgelbėjo C. Millerio-McIntyre'o benefisas. Gynėjas pelnė 20 taškų, atkovojo 5 kamuolius, atliko net 15 rezultatyvių perdavimų ir surinko 39 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai baskų gretose žaidė Marcusas Howardas surinkęs 27 taškus.

„Bayern“ į pergalę vedė 21 tašką pelnęs Serge'as Ibaka, Vladimiras Lučičius surinko 17, Sylvainas Francisco ir Elias Harrisas pridėjo po 13.