Naujojo stratego Ioannio Sfairopoulo auklėtiniai Adrijos lygos rungtynėse svečiuose 87:98 (25:17, 11:30, 27:25, 24:26) neatsilaikė prieš Belgrado „Partizan“ (4-1).

Sėkmingo Roko Giedraičio žaidimo įkvėpti raudonai-balti pirmame kėlinyje įgijo dviženkle persvarą (21:11), tačiau dar iki pertraukos ne tik ją visą iššvaistė, bet ir patys atsiliko dviženkliu atstumu – 36:47.

Antroje mačo pusėje iniciatyvą iš „Partizan“, net ir neturinčio Kevino Punterio, rankų taip ir nebeišsprūdo.

R. Giedraitis buvo vienas „Crvenos Zvezdos“ šviesulių. Lietuvis per 30 minučių įmetė 13 taškų (1/1 dvitaškis, 3/9 tritaškiai, 2/2 baudos), nusiėmė 6 atšokusius, o perėmė 2 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Shabazzas Napieras atnešė 23 (2/10 tritaškiai, 8 rez. perd.), Luka Mitrovičius – 12, o Joelis Bolomboy'us ir Milošas Teodosičius pridėjo po 10 taškų.

Nugalėtojams Frankas Kaminsky parūpino 22, Aleksa Avramovičius – 15 (6 rez. perd, 3 per. kam.), Zachas LeDay'us – 13, P. J. Dozieras – 12, Danilo Andžušičius – 11 taškų.

Praėjusią savaitę Eurolygos turnyre CZ savo principiniam varžovui taip pat nusileido – 86:88.