Turkijos klubas namie triumfavo 100:55 (15:11, 30:20, 31:13, 24:11). Galingai reguliarųjį sezoną užbaigusi „Anadolu Efes“ finišavo penkiomis pergalėmis iš eilės.

Ši pergalė galutinai užvėrė įkrintamųjų duris Belgrado „Partizan“ ir Milano „Olimpia“ komandos.

„Anadolu Efes“ reguliariame sezone finišuos 9-oje vietoje ir pirmame įkrintamųjų etape turės aikštės pranašumą ir susikaus su Vitorijos „Baskonia“ arba Bolonijos „Virtus“.

Lemiamame mūšyje „Anadolu Efes“ dominuoti ėmė antrame kėlinyje, kai atitrūko 16 taškų skirtumu, o trečio ir ketvirto kėlinių sandūroje pelnė 22 taškus be atsako ir trypė serbus beveik pusšimčiu taškų – 92:44.

Iš mačo buvo išvarytas teisėją užsipuolęs ir po aikštę persekiojęs Milošas Teodosičius.

R. Giedraitis Belgrado komandai per 25 minutes pelnė 11 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 1/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

„Anadolu Efes“: E. Bryantas 26, D. Willisas 15, D. Oturu 12, E. Osmani 12.

„Crvena Zvezda“: N. Nedovičius, R. Giedraitis ir L. Mitrovičius po 11.

Kitame susitikime D. Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (23-11) namie 89:85 (29:14, 23:16, 20:30, 17:25) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ (13/21). Šis laimėjimas „Monaco“ garantavo namų aikštės pranašumą ketvirtfinalio serijoje.

D. Motiejūnas nugalėtojams per 21 minutę pelnė 12 taškų (6/6 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 14 naudingumo balų.

„Monaco“ jau antrame kėlinyje turėjo 20 taškų pranašumą, o įpusėjus mačui triuškino varžovus 52:30.

Vis tik trečio kėlinio pabaigoje bavarai smogė atgal ir po spurto 22:4 grįžo į kovą – 71:75. Likus žaisti minutę komandas teskyrė du taškai, bet svarbų metimą pataikė Alpha Diallo, Mike’as Jamesas neklydo mesdamas baudų metimus ir šeimininkai išsaugojo pergalę.

„Monaco“: A. Diallo 20, M. Jamesas 17 (12 rez. perd.), E. Okobo 14, D. Motiejūnas 12, J. Loydas 11.

„Bayern“: C. Edwardsas 26, S. Francisco 17, V. Lučičius 13, I. Bonga 11.