M. Pocius per 25 žaidimo minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit., 1/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo ir kartą prasižengė.

Nugalėtojus į pergalę vedė DaShaunas Woodas pelnęs net 33 taškus, Sametas Geyikas ir Lamaras Pettersonas pridėjo po 17 taškų.

„Galatasaray“ ekipoje išsiskyrė Vladimiras Micovas ir Enderas Arslanas, kurie atitinkamai surinko 23 ir 17 taškų.

Lietuvių tandemas padėjo komandai laimėti

Aštuntą pergalę Vokietijos lygos čempionate iškovojo Beno Veikalo ir Tado Klimavičiaus atstovaujama Bonos „Telekom Baskets“ (8/6) komanda, kuri savo aikštėje nesunkiai 97:81 (16:10, 29:18, 26:19, 26:34) nugalėjo Bremerhafeno „Eisbaren“ (5/9) klubą.

B. Veikalas per 22 žaidimo minutes surinko 17 taškų (3/4 dvit., 3/5 trit., 2/2 baudos), atkovojo kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė ir viso surinko 18 naudingumo balų.

23 minutes ant parketo praleidęs T. Klimavičius pelnė 9 taškus (3/4 dvit., 3/3 baudos), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, kartą suklydo, blokavo varžovo metimą, 3 kartus prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose lietuviams geriausiai talkino Dirkas Madrichas ir Mickey McConellas, kurių sąskaitose atitinkamai 17 ir 15 taškų.

Pralaimėjusiems Tyrusas McGee surinko 22 taškus.

Portalo Eurobasket.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško portalo sutikimo draudžiama.