Nemažai triukšmingų Jungtinės Karalystės sostinės lietuvių į tribūnas sutraukę „Wolves“ laimėjo rezultatu 85:80 (24:23, 16:21, 19:21, 21:20).

Nors nebeturėjo galimybių patekti į atkrintamąsias varžybas, N. Pacevičiaus auklėtiniai bent jau palypėjo į septintą A grupės poziciją (8/10), žemyn stumtelėję Venecijos „Umana Reyer“ (Italija).

Tai buvo trečia „Wolves“ pergalė Europos taurės varžybose iš eilės ir penkta visuose turnyruose.

„Lions“ užėmė trečią vietą (12/6) ir žais aštuntfinalyje.

Mačo pradžioje šeimininkai turėjo didelių bėdų puolime ir per pusę rungtynių pametė kamuolį 12 kartų bei pataikė vienintelį tritaškį.

Trečiame kėlinyje „Wolves“ buvo atitrūkę 11 taškų skirtumu, tačiau galiausiai susiėmę britai šį ketvirtį laimėjo, ir 33-ią min. išlygino svarstykles.

Du Kristupo Žemaičio tolimi šūviai leido Lietuvos komandai vėl laikytis priekyje, o likus pusantros minutės iki finalinės sirenos komandas skyrė 6 taškai. „Lions“ metimai mačo pabaigoje skriejo pro šalį, ir „Wolves“ žingsnis po žingsnio pasiekė pergalę.

Nugalėti svečiams pavyko be ant atsarginių suolo likusio Rasheedo Sulaimono.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes praėjusį lapkritį „Lions“ Vilniuje laimėjo 101:87.

„Wolves“: Christianas Mekowulu (7 atk. kam.) ir Jeffery Tayloras – po 18, Kristupas Žemaitis 12 (4/4 trit., 7 atk. kam., 5 rez. perd., 3 per. kam.), Regimantas Miniotas ir Garrisonas Brooksas – po 11,

„Lions“: Davidas Nwaba ir Matthew Morganas – po 16, Gabe Olaseni 11 (8 atk. kam.), Conoras Morganas 8.