Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai iš Estijos, pelnę kelis pirmuosius taškus. Varžovams prisirinkus pražangų, iniciatyvą perėmė „Wolves“, kurie dažnai stojo prie baudų metimo linijos ir kėlinio pabaigoje nutolo dviženkliu atstumu 27:15.

Antrajame ketvirtyje pasipylė vilniečių klaidos. Kamuolį „Wolves“ prarado septynis sykius, tuo pasinaudoję Talino krepšininkai ėmė mažinti atsilikimą ir prieš didžiąją pertrauką sumažino taškų deficitą iki minimumo, bet persverti rezultato nesugebėjo – 38:36.

Trečiasis ketvirtis vėl priklausė Vilkams, kurie pagerino gynybą ir ėmė tolti. Likus žaisti 10 minučių, vilniečiai atstatė dviženklį pranašumą – 55:45.

Ketvirtajame kėlinyje Talino ekipa bandė gelbėtis tolimais metimais, Tačiau „Wolves“ atlaikė visus varžovų bandymus sumažinti atsilikimą ir iškovojo kelialapį į turnyro finalą – 73:61.

Šiame mače „Wolves“ komandos marškinėlius pirmą kartą apsivilko Rasheedas Sulaimonas. Amerikietis per 15 minučių surinko 7 taškus, 5 rezultatyvius perdavimus ir 11 naudingumo balų.

Besigydantys traumas Džordže Gagičius ir Jeffery Tayloras komandai padėti dar negalėjo.

„Wolves“ ekipoje taškus pelnė: Eigirdas Žukauskas 15, Egidijus Mockevičius 11 (12 atk. kam.), Adas Juškevičius 9, Arnas Beručka 8, Rasheedas Sulaimonas 7, Tre‘Shawnas Thurmanas 6, Regimantas Miniotas ir Kristupas Žemaitis po 5, Donatas Sabeckis 4, Vitalijus Kozys 3.

„Kalev/Cramo“ gretose rezultatyviausiai žaidė Hugo Toomas, įmetęs 12 taškų. Mikkas Jurkatammas pridėjo 11, Lemetas Bockleris 10 taškų.

Didysis Vlado Garasto taurės finalas bus žaidžiamas sekmadienį 20 val. Jame „Wolves“ susirems su Klaipėdos „Neptūnu“, kuris 95:68 (27:13, 24:20, 19:13, 25:22) pranoko Rygos VEF kolektyvą.

Šeimininkams net 28 taškus sukaupė fantastiškai atakavęs Mindaugas Girdžiūnas (3/3 dvitaškiai, 6/7 tritaškiai, 4/4 baudos).

Tuo metu Žygimantas Janavičius ir Sterlingas Gibbsas atliko po 10 rezultatyvių perdavimų.