Lietuvos rinktinės aukštaūgis užfiksavo aštuntąjį trigubą dublį šiame sezone.

Domantas Sabonis per 39 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (11/16 dvit., 2/3 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Rezultatyvi D. Sabonio rungtynių pradžia leido šeimininkams susikurti ankstyvą pranašumą. 12 taškų per pirmąjį rungtynių ketvirtį pelnęs lietuvis padėjo „Kings“ susikurti 9 taškų persvarą (36:27).

Antrajame kėlinyje net 8 tritaškius pataikę Sakramento klubo krepšininkai įgijo rekordinį 20 taškų pranašumą (77:57).

Po pertraukos svečiams iš Toronto pavyko atsakyti rezultatyviu žaidimu. 40 taškų per trečiąjį rungtynių kėlinį pelnę „Raptors“ sumažino deficitą iki 10 taškų (97:107).

Kanados klubas rungtynių pabaigoje priartėjo prie „Kings“ 2 taškų atstumu (127:129), bet Domanto Sabonio ir Keegano Murray taiklūs baudų metimai bei De'Aarono Foxo dvitaškis leido „Kings“ išsaugoti pergalę savo rankose.

„Kings“: De'Aaronas Foxas ir Domantas Sabonis po 24, Keeganas Murray 18, Harrisonas Barnesas 16, Malikas Monkas 15.

„Raptors“: Immanuelis Quickley ir Scottie Barnesas po 20, Pascalis Siakamas ir Dennisas Schroderis po 18.