Vidurio puolėja iš Lietuvos nugalėtojoms pelnė 11 taškų, gynyboje atkovojo 3 kamuolius, blokavo 2 varžovių metimus, dusyk suklydo ir keturiskart prasižengė. Per 21 žaidimo minutę Gintarė Petronytė pataikė 5 dvitaškius iš 7 ir 1 baudos metimą iš 3.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Jantel Lavender, 13 - Allie Quigley, 9 - Agnieszka Skobel, 8 - Justyna Žurowska-Cegielska.

Viešnių gretose sėkmingiausiai žaidė Aishah Sutherland (10 tšk.), Agnieszka Majewska (9 tšk.) ir Dominika Owczarzak (8 tšk.).

K. Nacickaitės atstovaujamo klubo pralaimėjimas Turkijos lygoje

Devintą nesėkmę 25-ose Turkijos moterų krepšinio pirmenybių rungtynėse patyrė ketvirtą vietą užimantis Kamilės Nacickaitės atstovaujamas Stambulo „Universitesi BGD“ klubas, svečiuose 58:75 (15:29, 19:22, 9:7, 15:18) turėjęs pripažinti septintoje pozicijoje esančių „Orduspor“ (12/13) krepšininkių pranašumą.

Lietuvė viešnioms pelnė 8 taškus, po krepšiais atkovojo 6 (4 - puolime) kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dusyk suklydo bei triskart prasižengė. Per 21 žaidimo minutę Kamilė Nacickaitė pataikė abu tritaškius, prametė visus 9 dvitaškius ir realizavo abu baudų metimus.

21 tašką į nugalėtojų krepšį įmetė Courtney Paris, 10 - Özge Yavaš.

30 taškų prie pergalės prisidėjo Megan Frazee, 27 - Tan White, 6 - Ayše Akinči.

Keturiolikos komandų turnyre pirmauja Stambulo „Galatasaray“ (23/2) krepšininkės.