Vidurio puolėja iš Lietuvos viešnioms pelnė 17 taškų, atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 varžovės metimus ir dusyk suklydo. Per 34 žaidimo minutes (33:49) G.Petronytė pataikė 2 tritaškius iš 3, 4 dvitaškius iš 9 bei realizavo 3 baudų metimus iš 4.

Pralaimėjusiųjų gretose išsiskyrė Yvonne Turner (22 tšk.) ir Aneika Henry (14 tšk.).

Nugalėtojoms 14 taškų pelnė Pinar Demirok, 12 – Gamze Takmaz, 11 – Sinem Ataš.

Devynioliktąją nesėkmę patyrė pirmenybių autsaiderė Ankaros „TED Kolejliler“ su Kamile Nacickaite, išvykoje 65:79 (20:19, 14:20, 17:21, 14:19) turėjusi pripažinti į dvyliktąją poziciją pakilusios Mersino „Tarsus Belediye“ (6/15) ekipos pranašumą.

Rezultatyviausiai pralaimėjusiųjų gretose žaidusi lietuvė pelnė 23 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 6 kartus suklydo ir dusyk prasižengė. Per 35 aikštelėje praleistas minutes K.Nacickaitė pataikė 1 tritaškį iš 3, 7 dvitaškius iš 16 bei visus 6 baudų metimus.

22 taškus į šeimininkių krepšį įmetė Makbule Amachree, 8 – Shannon Bobbitt.

Nugalėtojų gretose sėkmingiausiai žaidė Natasha Lacy (22 tšk.), Doneeka Hodges (14 tšk.) ir Delisha Milton (12 taškų).

Turkijos čempionate pirmauja Stambulo „Galatasaray Odeabank“ (20 pergalių ir 1 pralaimėjimas) klubas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)