Željko Obradovičiaus auklėtiniai nuo nemalonumų išsisuko paskutiniame kėlinyje, kurį laimėjo 22:15.

G. Orelikas svečiams pelnė 22 taškus. Snaiperis iš Lietuvos pataikė 5 tolimus metimus iš 7 bandymų, 1 dvitaškį iš 2 ir 5 iš 6 baudų metimų. Puolėjas per 37 žaidimo minutes taip pat atkovojo 7 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Po 13 taškų „Banvit“ pridėjo Gašperas Vidmeras ir Canas Mutafas.

„Fenerbahce“ gretose išsiskyrė 16 taškų surinkęs Nikola Kaliničius ir po 14 pelnę Ekpe Udohas bei Kostas Sloukas.

Pergalė leido Stambulo klubui pasivyti „Banvit“ turnyro lentelės viršūnėje – abi ekipos kartu su Stambulo „Bešiktaš“ dabar savo sąskaitoje turi po 8 pergales ir 2 nesėkmes.

Kitose sekmadienio rungtynėse Ušako „Sportif“ komanda, kuriai atstovauja Evaldas Kairys, namuose 76:71 (19:15, 20:22, 16:23, 21:11) įveikė „Demir Insaat Buyukcekmece“ ekipą.

Lietuvis per 24 min. pelnė 6 taškus (dvitaškiai 2/5, baudos 2/6), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 6 metimus, suklydo 1 ir prasižengė 4 kartus.

„Sportif“ (3 pergalės/7 pralaimėjimai) turnyro lentelėje užima 12-ą vietą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)