G. Orelikas ir vėl buvo „Banvit“ atakų lyderis, o Turkijos komanda pirmose aštuntfinalio rungtynėse išvykoje 82:82 (13:19, 22:22, 22:23, 25:18) sužaidė su Oldenburgo „EWE Baskets“ krepšininkais.

Kadangi Čempionų lygos aštuntfinalio etape atsižvelgiama į bendrą komandų dviejų tarpusavio rungtynių taškų santykį, pratęsimas nebuvo žaidžiamas.

Rezultatyviausiai Turkijos ekipos gretose žaidęs G. Orelikas ant parketo praleido 30 min. ir pelnė 23 taškus (4/6 dvit., 5/10 trit.). Taip pat jis atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvių perdavimą, 2 kartus suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 18 naudingumo balų.

Visgi pažymėtina, kad ketvirtajame kėlinyje, kai visą mačą atsilikusi „Banvit“ komanda perėmė iniciatyvą ir pasivijo varžovus, lietuvis praleido ant atsarginių suolo. Tuo metu iš jo estafetę sėkmingai perėmė Jordanas Theodore (19 taškų) ir Furkanas Korkmazas (13 taškų).

„EWE Baskets“ gretose išsiskyrė 19 taškų pelnęs Chrisas Krameris. Briano Qvale sąskaitoje – 15 taškų.

Kitose rungtynėse Tenerifės „Iberostar“ ekipa su Mariumi Grigoniu išvykoje 63:66 (16:16, 14:18, 16:23, 17:9) pralaimėjo Salonikų PAOK krepšininkams.

M. Grigonis Ispanijos ekipai per 24 min. pelnė 12 taškų (2/4 dvit., 1/6 trit., 5/7 baud), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, tiek pat kartų prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.

Rezultatyviau už lietuvį „Iberostar“ gretose žaidė tik Aaronas Doonerkampas, pelnęs 19 taškų.

Graikijos komandai 15 taškų surinko latvis Žanis Peineris.

Atsakomosios aštuntfinalio rungtynės bus žaidžiamos kovo 8-ąją.